Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
10 attiecības, kas norāda uz veselīgām attiecībām
Other user articles

10 attiecības, kas norāda uz veselīgām attiecībām

21/02/2023 18:10
ievietoja
[b]Kā zināt, vai jūsu attiecības ir veselīgas? Ielūkojies šeit - 10 veselīgu attiecību pazīmes.[/b]

[b] Jūs cienat viens otru.[/b]

Tev nav jāpriecājas par visu, ko dara tavs partneris, bet jums ir jāciena vienam otru. Tev un tavai otrajai pusei ir jāsaprot, ka jūs katrs esat unikāls cilvēks ar individuālām interesēm un vajadzībām. Un pat ja tu nemīli visas tās pašas lietas, ko mīl tavs partneris, veselīgās attiecībās jūs cienāt un pieņemat savas atšķirības.

[b] Jūs uzticaties viens otram.[/b]

Veselīgas attiecības balstās uz uzticēšanos. Un uzticība attiecas uz partneru savstarpējo uzticību, finansēm, audzināšanu un daudz ko citu. Uzticami partneri ir paredzami, uzticīgi un nekrāpj.
[b]
Jūs ļoti labi komunicējat.[/b]

Komunikācija ir divvirzienu iela: jums ir jāspēj izteikt savas domas, kā arī jāspēj dzirdēt, kā partneris runā, pat ja viņš tev saka kaut ko nepatīkamu. Laba komunikācija palīdz pāriem izteikties, sazināties un atrisināt konfliktus veselīgā veidā.
[b]
Jūs abi esat uzticīgi attiecībām.[/b]

Galvenais veselīgu attiecību prognozētājs ir sajūta, ka tavs partneris ir uzticīgs attiecībām, tāpat kā tu, jūsu attiecības, visticamāk, ir veselīgas.
[b]
Jūs viens pret otru izturaties laipni.[/b]

Veselīgās attiecībās abas puses izturas viena pret otru ar rūpību un līdzjūtību. Visi pāri ik pa laikam strīdas, bet cilvēki veselīgās attiecībās ir laipni viens pret otru, pat ja viņiem ir domstarpības.
[b]
Jūs izbaudāt viens otra sabiedrību[/b]

Ir veselīgi, ja pāriem ir individuālas intereses un viņi pavada laiku atsevišķi, taču pāriem patīk pavadīt laiku kopā neatkarīgi no tā, vai viņi kopā bauda seriālus, trenējas vai iet regulāros randiņu vakaros.

[b] Jūs atbalstāt viens otra mērķus.[/b]

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzrakstīt grāmatu, iegūt grādu vai sākt uzņēmējdarbību, ir svarīgi, lai tavs otrais cilvēks atbalstītu tavu sapņus. Jums nav jābūt tādam pašam redzējumam par savu nākotni, ja vien jūs mudināt viens otru īstenot savas kaislības.

[b] Jūs kopā pieņemat lēmumus.[/b]

Veselīgās attiecībās partneri sadarbojas lēmumu pieņemšanā. Neatkarīgi no tā, vai izlemjat kaut ko tik ikdienišķu kā vakariņas vai kaut ko tik nozīmīgu kā dzīvesvietu, tev un tavai otrajai pusei ir jāieklausās vienam otrā un jāpieņem abpusēji pieņemams lēmums.
[b]
Tava ģimene un draugi atbalsta jūsu attiecības.[/b]

Tas, ko tu domā par savām attiecībām, protams, ir vissvarīgākais viedoklis. Bet, ja lielākā daļa cilvēku, kuri tevi mīl un vēl tev to labāko, uzskata, ka tev labāk būt vienam, ieteicams objektīvi apskatīt jūsu attiecības, lai noteiktu, kāpēc citi cilvēki tās neuzskata par veselīgām.

[b] Tu jūties atbalstīts/a un aprūpēts/a.[/b]

Labākais veids, kā uzzināt, ka jums ir veselīgas attiecības, ir apsvērt, kā attiecības liek tev justies. Aizraušanās var šķist aizraujoša, un drāma var maskēties kā aizraušanās, bet patiesa mīlestība jūtas droši, ir mierīga un spēcinoša. Ja tavs partneris regulāri parāda, ka rūpējas par tevi un atbalsta, tā ir laba veselīgu attiecību pazīme.


[apic=088c474491e95.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...