Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
10 iemesli rīta seksam
Other user articles

10 iemesli rīta seksam

14/07/2021 11:21
ievietoja
[b]Sekss vakarā ir lielisks, bet rīta sekss, ne tikai atmodina rutīnu, bet ir labs veselībai. Tāpēc, liec mieru modinātāja zvanam, pamosties 20 minūtes ātrāk, lai iesāktu dienu ar baudu. Tas ir viens no labākajiem veidiem kā iesākt dienu.[/b]

Iesākot rītu ar maziem rituāliem (treniņi, meditācija, veselīgas brokastis), sniedz pozitīvismu visai dienai. Tad kāpēc, pie šiem rituāliem nepievienot arī seksu, it īpaši, ja tas beidzas ar orgasmu.
Sekss no rīta sniedz enerģiju un laimes sajūtu visas dienas garumā. Sekss izdala oksitocīnu, kas ir laimes hormons. Tāpēc, visu dienu tu jutīsies pacilāts/a.

Ironiski ir tas, ka nodarbojoties ar seksu vakarā, tu ne tikai aziesi vēlāk gulēt, bet no rīta jutīsies noguris/usi. Tas var negatīvi ietekmēt libido, ņemot vērā, ka sekss un miegs iet roku rokā. Tad kāda jēga no baudas, ja tas tev traucē?

Ja jūties noguris/usi, nav obligāti jānodarbojas ar seksu.
Sekss pēc garas darba dienas, un sātīgām vakariņām ir nevietā, lai arī cik ļoti tu mīlētu savu partneri. Ja regulāri nodarbosies ar seksu, kad īsti to nevēlies, tas galu galā kļūs par pienākumu. Tāpēc, vislabāk ar seksu nodarboties no ŗīta, kad abi esat atpūtušies.

Vakara romantika var būt vilinoša, bet dažkārt pat karstākais sekss ir tad, kad redzat viens otru skaidrā gaismā. Ja no rīta nav laika, bet dikti gribās seksu, tad to var apvienot ar kopīgu gājienu dušā.

Tādējādi, jūs ietaupīsiet laiku un gūsiet uzmundrinājumu visas dienas garumā. Vislabākā seksa poza dušā ir, kad partnere noliecas un partneris ieiet no aizmugures.

Miegainība no rīta ir lieliska atruna, ja negribās seksu. Vai arī, ja gribās seksu, bet nav daudz enerģijas, vislabākā poza ir “karotīte” vai “sunīša” poza. Rita sekss ļauj palikt gultā ilgāk.
It īpaši nedēļas nogalēs, kad gribās pavārtīties ilgāk pa gultu. Un tas ir labi veselībai!

Saskaņā ar pētījumiem, rīta sekss uzlabo imunitāti. Kā arī, seksa ilgums ir garāks.
Vīrieša testosterona līmenis ir visaugstākais no rīta. Tas tāpēc, ka pēc nakts miega vīrietis ir atpūties. Attiecīgi, no rīta vīrietim ir labāks noskaņojums un sekss ir ilgāks. Jo augstāks testosterona līmenis, jo vairāk enerģijas seksam. Un šī enerģija ļauj novilcināt ejakulāciju. Rīta sekss ir daudz populārāks, kā varētu šķist. Vairāk kā 34% dod priekšroku rīta seksam.

[apic=f657f88b10a7a.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Rīta, Sekss, No, Attiecības
...