Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
10 iezīmes sievietē, ko vīrietis uzskata par sv...
Other user articles

10 iezīmes sievietē, ko vīrietis uzskata par svarīgām

18/09/2020 13:49
ievietoja
[b]Ir lietas, ka vīriešiem patīk vairāk kā lielas krūtis un dibeni. Protams, izskats, ir pirmais, kas iekrīt acīs, bet tas nav pats svarīgākais. Lūk, saraksts, kas patiešām vīrietim patīk sievietē.
[/b]
10 lietas, kas vīrietim patīk sievietē, vairāk par seksu:

[b]1. Spēja ieklausīties[/b]

Jā, visiem patīk šī iezīme, bet diemžēl, ne visiem tāda piemīt. Mēs visi gribam gudri izteikties, bet uzklausīt cita viedokli, nevēlamies. Ieklausoties citos, mēs izrādām cieņu un uzmanību.

[b]2. Spontanitāte[/b]

Ja pārī, vismaz viens ir spontāns, tad nav jāuztraucas par rutīnas ielaušanos attiecībās. Vīriešiem patīk sievietes, kas spēj būt spontānas un iesaistīties dažādās afērās.
[b]
3. Labi prot vadīt auto[/b]

Jā, tieši tā! Daudzi vīrieši uzskata, ka mūsdienu sievietei ir jāprot vadīt auto. Un ar laiku to ir jāprot darīt perfekti.

[b]4. Pozitīvisms[/b]

Lielākā daļa vīriešu atzīs, ka viskaitinošākā iezīme sievetē, ir pesimisms un slikts garstāvoklis. Jā, sievietē patīk čīkstēt un visu laiku par kaut ko sūdzēties – slikti laikapstākļi, nav ko vilkt mugurā, garlaicīgi, utt. Vīriešim patīk pozitīvas sievietes, vismaz lai kādu laiku tādas būtu.

[b]5. Spēja izbaudīt ēdienu[/b]

Ir patīkami, ka sieviete seko sev līdz, ēd veselīgi, bet…kļūst kaitinoši, kad sāk skaitīt katru kaloriju. Vīrietim patīkl abi un garšīģi paēst kopā ar savu partneri neuztraucoties par kaloriju uzņemšanu.

[b]6. Labas gatavošanas prasmes[/b]

Mūsdienās, vīrieši ļoti daudz gatavo, bet tas nenozīmē, ka viņi negribētu, lai sieviete arī to prastu.

[b]7. Spēt rast kompromisu[/b]

Dažkārt, ir ļoti grūti par kaut ko vienoties, it sevišķi, ja abi partneri ir ietiepīgi. Svarīgi ir rast kompromisu, bet to ir grūti izdarīt, ja sieviete vēlās palikt pie sava, un partnera viedoklim nav nozīmes.

[b]8. Centība[/b]

Ar vienkāršu uzmanību, vien nepietiks, lai pierādītu mīlestību – ir nepieciešama rīcība. Ja sieviete nevēlās pagatavot ēst, uztaisīt masāžu, vai pašsaprotami – nopirkt un iedot zāles, kad slims, nekas labs tur nesanāks. Vīrietim ir ļoti svarīgi apzināties, ka sieviete būs ar viņu kopa neatkarīgi no viņa garstāvokļa, no tā vai vesels, un galvenais, lai tas būtu ne tikai morāli, bet tiktu izrādīts ar darbiem.

[b]9. Spēks[/b]

Vīriešiem nepatī sievietes, kas bieži raud. Viņiem patīk stipras sievietes, kas var atrisināt problēmas, ja vajag.

[b]10. Kopj sevi[/b]

Nevienam nepatīk paviršas sievietes. Un runa nav tikai par izskatu, bet gan arī savās darbībās. Sievietēm ir jābūt koptām, un tāda ir arī vide sev apkārt jātur.

[apic=71a43d34b9a59.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sievietes, Ko, Grib, Vīrieši, Seksīgi, Iezīmes
...