Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
12 fakti, kas būtu jāzina par seksu (1 daļa)
Other user articles

12 fakti, kas būtu jāzina par seksu (1 daļa)

3/11/2021 17:09
ievietoja
[b]1. Gaismas cikls ietekmē sievietes auglību[/b]

Sievietēm mēdz būt menstruācijas kad jauns mēness, un ovulācija, kad pilnmēness. Pasaulē, kad visapkārt mums ir tik daudz mākslīgās gaismas, sievietes bioloģijai vairs nav tik liela saikne ar dabu.

[b]2. Sievietes var palikt stāvoklī 5 – 8 dienas pēc seksa
[/b]
Pētījumi ir pierādījuši, kas sperma mēdz izdzīvot dzemdes kalka gļotās, vēl pirms olnīcas ir apaugļotas, 5 – 8 dienā pēc seksa.

[b]3. Augstpapēžu kurpes var negatīvi ietekmēt sievietes orgasmu[/b]

Daži augstpapēžu ražotāji, ir radījuši kurpes, kas atbilst sievietes iegurņa izliekumam, kad viņām ir orgasms. Kurpes rada kontrakcijas iegurā lejasdaļā, kas ir problemātiski, jo iegurņa lejasdaļa nevar savilkties orgasma laikā. Orgasma uzrāviens parasti ir no 0 – 60. Ja tev no augstpapēžu kurpēm jau ir 55, nav vairs kur tiekties.
[b]
4. Orgasms padara sievieti daudz radošāku[/b]

Pētījumi ir pierādījuši, ka orgasms sievietes padara daudz pašpārliecinātākas, produktīvākas un radošākas. Jo intensīvāks orgams, jo labāks radošums.
[b]
5. Kontracepcijas tabletes slāpē libido[/b]

Jebkura hormonālā kontracepcija rada psiholoģiskus blakusefektus. Dažkārt, sievietei ir grūti izjust pievilcību pret savu vīrieti, kad pārstāj lietot tabletes, jo tieši tās, viņu tik ļoti uzbudināja.

[b]6. Sēdēšana krēslā var uzbudināt[/b]

Dzimumorgāna nervi, kas atrodas zem dibena, rada uzbudinājumu (vagīnā, klitorā, utt). Sēžot krēslā, un radot spiedienu uz noteiktu vietu, var radīt uzbudinājumu, par orgasmu.

[apic=4f4d3d9b774f4.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Seksīgi, Fakti
...