Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
3 lietas ko darīt, ja sekss bija briesmīgs
Other user articles

3 lietas ko darīt, ja sekss bija briesmīgs

10/01/2023 09:55
ievietoja
[b]Pirmais sekss ne vienmēr ir satriecošs, drīzāk, dīvains, neērts vienārši – slikts.
Nav runa par seksu, kur tiek pārkāptas robežas, un kas lika tev justies nedroši (tur bez variantiem vajag pārtraukt šādas attiecības). Iespējams, vienkārši nav saderības. Vai arī trūkst prasmes, kas
Ieteikumi ko darīt, ja sekss ar partneri nav tas labākais.[/b]

[b]Centies par to nedomāt[/b]

Domājot par to, kā pirmo reizi ar kādu būsiet kaili, ir normāli fantazēt, kāds būs pats sekss. Problēma ir tajā, ka mūsu cerības ir pārāk augstas. Mēs iztēlojamies cik satriecoši tas būs, bet nesaņemot šīs te emocijas, mūsu prieks ātri noplok. Rodas jautājums, vai es tik ļoti biju koncentrējusies uz iztēlēto, ka nespēju izbaudīt pašu brīdi?

Ja tu salīdzini savu seksuālo pieredzi ar to ko biji iztēlojusies, vai ar seksu kas tev ir bijis ar citiem partneriem, tu palaid garām pašu momentu kurā esi. Iespējams, sekss patiešām nav lielisks, bet ja gribi dot iespēju jaunajām attiecībām, tev ir jābūt klātesošai. Tādējādi, sapratīsi vai tev ar jauno partneri ir ķīmija.

Fokusējies uz savām izjūtām, pievērs uzmanību dzirdei, smaržai, garšai un sajūtām. Šī pieeja var uzlabot jūsu seksu, un padarīt to par lielisku pieredzi. Galvenais, pārstāj koncentrēties uz savam domām, bet koncentrējies uz savu ķermeni.
[b]
Ar partneri saprotiet ko gribat gultā[/b]

Slikts sekss, parasti, ir sliktas komunikācijas rezultāts. Runāt par savām vēlmēm nav slikti. Iemesls, kāpēc mēs to nedarām, ir bailes aizvainot partneri. Bet sekss neuzlabosies, ja par to netiks runāts.
Komunikācija var būt mutiska un ne mutiska. Tā vietā, lai teiktu, kas tev nepatīk, centies norādīt, uz to kas tev patīk, un ko viņam darīt. Novirzi skūpstus, rokas, kur tu gribētu, lai tās būtu. Piepalīdzi ar intesivitāti. Un pasaki skaļi: “Tieši tur, tā man patīk”.

[b]Atceries – seksam ir jāsagādā prieku![/b]

Pārāk daudz spiediena un norādes, kas jādara, var sabojāt noskaņu. Ja mēs pārāk daudz domāsim par to kā izskatamies, vai kā pareizi apmierināt partneri, tas atņems visu prieku. Ņem vērā, ka tavs partneris ir tikpat satraukts cik tu, un arī satraucas par to, kā viņam sanāk, un vai tev ir labi.

Tā vietā, lai pārlieku koncentrētos uz slikto, padari to par jautru izklaidi. Radi noskaņu vēl pirms paša seksa. Dienas laikā, sūti partnerim neķītras un uzbudinošas ziņas, kas jau sākotnēji radīs noskaņu. Vakariņu laikā flirtē ar viņu. Radi brīvu atmosfēru. Tas ir lielisks veids kā atraisīties, un radīt pamatus satriecošam seksam.

[apic=b00932eda3493.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Slikts, Rotaļas
...