Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
4 fetiša veidi
Other user articles

4 fetiša veidi

27/07/2021 10:36
ievietoja
[b]Fetišs, tā nav perversija, vai kaut kāda dīvainība. Tā ir seksuāla fantāzija. Bet kāpēc tad fetišam ir slikta reputācija?[/b]

Iespējams, dēļ mīta, ka cilvēki ar fetišu, nespēj gūt baudu bez savas iekāres lietas. Bet ja mēs neņemam vērā fetišu, tad tā ir tikai kārtējā fantāzija. Tātad, ar fetišu, ne vienmēr nozīmē, ka gribās seksu pieaugušo pamperos, vai ar cilvēku sev tīkamā multeņu varoņu tēlā. Kādi ir populārākie fetiša paveidi?

[b]1. Augstpapēžu kurpes.[/b] Vai kurpes var veicināt seksuālo uzbudinājumu? Bieži vien kurpes uzbudina vīriešus, mazāk sievietes. Vīriešiem ir īpaša vieta augstpapēžu kurpēm viņu seksuālajās fantāzijās. Augstpapēžu kurpes representē stipru, pašpārliecinātu sievieti, kurai ir vara pār vīrieti. Kā realizēt fantāziju? Palūdz savai partnerei tās uzvilkt. Visu dienu skats uz viņu augstpapēža kurpēs cels uzbudinājumu, un lielisks vakara nobeigums būs garantēts.

[b]2. Pēdas.[/b] Ja runājam par konkrētu ķermeņa daļu, tad vīriešus visvairāk uzbudina pēdas. Kā realizēt fantāziju? Ļoti svarīgi, lai pēdas ir koptas un tīras. Lielisks sākums seksam, ir pēdu masāža. To izbaudīs, gan pati sieviete, gan vīrietis kļūs ļoti uzbudināts.
[b]
3. Dibens.[/b] Tas ir vēl viens populārs fetišs, kas ir saistīts ar sievietes ķermeni. Kāda ir atšķirība starp parastu formu apbrīnošanu un apsēstību? Tā ir ieciklēšanās uz konkrētu dibena formu. Piemērām, kādam patīk ļoti lieli plati dibeni, kādam – gari šauri. Kā realizēt fantāziju? Mudini partneri vilkt apspīlētas kleitas, lai izceļ dibena formu. Seksa pozu izvēlaties tādu, lai vislabāk var apbrīnot dibenu. Seksa laikā var uzšaut pa dibenu, kas tikai pastiprinās uzbudinājumu.

[b]4. Sasiešana.[/b] Spēles ar sasiešanu pēdējā laikā ir kļuvušas ļoti populāras. Bet šāda veida spēlītes ir jābūt pieņemamām partnerei. Kā realizēt fantāziju? Ja neesat profesionāļi šajā jomā, tad var izmantot ikdienas lietas kā, šalli, kaklasaiti, rokudzelžus, utt. Virves, siksnas, ķēdes pirmajās reizēs var būt ļoti atbaidošas. Un sākotnēji labāk iegūt prasmes, lai izvairīto no traumām.

[apic=a29cdcd3c7323.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...