Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
5 lietas, kas tev jāzin, pirms iesaisties BDSM
Other user articles

5 lietas, kas tev jāzin, pirms iesaisties BDSM

16/09/2021 10:29
ievietoja
[b]Varētu šķists, ka par BDSM viss ir zināms, vai tā patiešā ir? Zemāk pāris ieteikumi, ko vajadzētu zināt, ne tikai iesācējiem, bet arī lietpratējiem. [/b]

[b]Runā ar savu partneri[/b]

Komunikācija ir svarīgākais komponents veiksmīgām attiecībām. Ir jāiemācās visu izrunāt. Ja gribi izmēģināt BDSM, noteikti par to pasaki savam/ai partnerim/ei. Iespējams, viņš/a arī ir ieinteresēts/a BDSM?

[b]Uzticība[/b]

BDSM ir dominējošā un pasīvā lomu spēle. Tāpēc, ir svarīgi saprast, kurš grib kontrolēt, un kurš grib tikt kontrolēts. BDSM rotaļās svarīgākais ir uzticība. Partneriemir jāprot viens otram uzticēties.
[b]
Komunikācija un vienošanās ir BDSM pamats[/b]

BDSM var nosaukt par vienu no godīgākajām attiecībām, kur ļoti liela nozīme ir komunikācijai. Abām pusēm vajag nolemt, ko kura darīs spēles laikā. Komunikācija un vienošanās ir BDSM pamats. Ja iztrūks kaut viens no šiem punktiem, tā būs necieņa pret partneri.

Tie, kas praktizē BDSM, apgalvo, ka tas nav iespējams bez iepēršanas, sasiešanas, pakāršanas utt. Tāpēc, tik svarīga ir drošība. BDSM nedrīkst sagādāt sāpes. Neviens negrib seksa laikā nonākt slimnīcā. Un tas būtu arī ļoti neērti. Vienmēr ir jābūt drošības vārdam, kas kalpos, kā procesa apturēšanu, ja kļūs par traku.
[b]
Izklaidējies[/b]

Visi cilvēki mēdz pieļaut kļūdas, tāpēc, ir svarīgi sevi nevainot pie tā ko izdarīji, vai pretēji – neizdarīji. Nākamreiz izdosies labāk. Atceries, ka jūs izvēlējāties pamēģināt BDSM, jo gribējāt izbaudīt vēl nebijušu pieredzi. Izmēģini to, kas tev ir pieņemams jums kā pārim, un neapslāpē savu iztēli!

[apic=7478c223c6640.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Bdsm, Skarbs, Sekss, Seksa, Rotaļas
...