Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
6 pirmā randiņa sarkanā karoga pazīmes, ko neva...
Other user articles

6 pirmā randiņa sarkanā karoga pazīmes, ko nevajadzētu ignorēt

5/07/2023 15:44
ievietoja
[b]1. Viņš neuzdod jautājumus[/b]

Tas ir sarkanais karogs jebkurās attiecībās, it īpaši, pirmajā randiņā, kad vajadzētu viens otram uzdot jautājumus, lai iepazītos tuvāk. Ja partneris runā vien par sevi, tas var nozīmēt, ka šāds cilvēks nav ieinteresēts cita viedoklī un viņu vajadzībās.
[b]
2. Viņš runā par kopīgu nākotni[/b]

Lai arī cik superīgs ir pirmais randiņš, runāt par kopīgu nākotni, vēl nepainteresējies vai gribi doties uz otro randiņu, ir pārsteidzīgi. Sliktākajā gadījumā, tas ir baisi!
[b]
3. Viņš runā pārāk daudz par bijušo[/b]

Šī ir sarkanā karoga klasika, kopš vispār tika izgudrota sarkanā krāsa. Ja viņš nepārtraukti runā par savu bijušo, neatkarīgi no tā, pozitīvu vai negatīvu, iespējams viņš vēl nav ticis pāri šīm attiecībām. Un ir pilnīgi normāli runāt tieši. Pieērām, pajautājot: “Vai tu esi ticis pāri šīm? Vai tiešām esi gatavs atkal jauniem randiņiem?”

[b]4. Viņš rupji izturās pret viesmīli vai bārmeni[/b]

Šis ir sarkanais karogs visai cilvēcei. Vai patiešām nav iespējams jauki izturēties pret apkārtējiem, kas smagi strādā visu dienu, lai paši gūtu patīkamu pieredzi? Cilvēki, kas ātri kļūst nikni par mazām kļūdām, noniecina citus, vai atsakās iedot dzeramnaudu, ir ļoti problemātiski.

[b]5. Viņš visu laiku skatās telefonā[/b]

Ja viņš nespēj pievērst tev uzmanību pirmajā randiņā, tad kas notiks ilgtermiņa attiecības?

[b]6. Viņš apšauba tavu pieredzi[/b]

Kāds, kurš izskatās šaubīgs, kad tu dalies savā dzīvē, it īpaši tajā, ko esi piedzīvojusi pagātnē, kaut ko traumatisku vai nepatīkamu, vai pilnīgi jebko, kas tevi ir noticis, nav tava laika vērts.

[apic=3eb521392e047.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...