Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
7 iemesli, lai masturbētu
Other user articles

7 iemesli, lai masturbētu

3/06/2022 16:57
ievietoja
[b]Masturbācija ir dīvaina lieta. Ir milions iemeslu, kāpēc mēs to darām, bet tai pat laikā, mēs to darām bez noteikta iemesla. [/b]

Bet ja nu kāds pajautā, kāpēc tu to dari? Ko tu atbildētu? Nešķiet pareizi atbildēt “gribu un viss”. Daži atbildētu, ka nav partnera, kas var seksuāli apmierināt. Tā ir laba atbilde! Citi – noņem stresu. Katram no mums vajadzētu rast atbildi uz šo jautājumu!

[b]7. Psiholoģiskais labums[/b]

Masturbācija rada labāku noskaņojumu. Tik vienkārši. Nav teikts, ka tā izārstēs depresiju, bet var noņemt stresu, vismaz uz kādu brīdi. Tāpat, veicina labāku miegu, un palīdz regulēt seksuālos impulsus, novēršot procesus, kas var pasliktināt psiholoģisko stāvokli.

Vēl jo vairāk, masturbācija attīsta mūsu fantāziju un iztēli. Īsumā, masturbācija ir lieliska garīgai veselībai.
[b]
6. Sports[/b]

Masturbācija ir sava veida viegls vingrinājums. Tā ir lieliska sirds un asinsvadu cirkulācijai. Protams, fiziskā ietekme ir minimāla, bet tā palīdz noņemt stresu. Mastubācijas laikā asinsvadi atslābinās, palielinot asins cirkulāciju, bet samazinot sirdsdarbību un asinsspiedienu.

[b]5. Labāks miegs[/b]

Masturbācija palīdz labāk iemigt, jo tiek atbrīvoti tādi hormoni kā, dopamīns, endorfīns, oksitocīns un prolaktīns. Visi šie hormoni palīdz sasniegt labāku miegu.

[b]4. Uzlabo reproduktīvo veselību[/b]

Vīrieši tādējādi atbrīvojas no vecās spermas, kur ir lēnie spermatozoīdi. Kā arī tiek mazināts prostatas vēža risks. Sievietes tādējādi stabilizē apstākļus vagīnā un dzemdē. Vēl jo vairāk, masturbācija palīdz izvadīt no organisma toksīnus un patogēnus, kas var veicināt infekcijas. Abiem – tiek stirpināti reproduktīvie muskuļi, un var tikt pagarināta seksuālās uzņēmības dzīves ilgums.

[b]3. Palielina intimitāti[/b]

Masturbācija tiek piedēvēta vientuļniekiem, un tā aizstāj seksu ar partneri. Interesanti ir tas, jo vairāk cilvēks masturbē, jo vairāk vinam ir sekss. Tas ir pierādīts. Tas veicina partneru ciešāku intimitāti.

[b]2. Drošība[/b]

Masturbācija ir droša, ērta un nav sarežģīta. Masturbējot nevar iegūt STS. Nav jāuztraucas par infekcijām, vai citām neērtībām, ja vien tā tiek veikta ar atbildību un tīrību.

[b]1. Bauda[/b]

Nav nepieciešamas speciālas iekārtas, av nekas jāsarežģī, neietekmē psiholoģiski, un nav vajadzīgs/a partneris/e. Tas ir kaut kas priekš tevis, tavai labsajūtai. Pats galvenais, lai jūties labi. Tas ir masturbācijas galvenais mērķis!

[apic=3aa431a512ff0.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...