Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
7 sekss dušā izaicinājumi: kā ar tiem tikt galā?
Other user articles

7 sekss dušā izaicinājumi: kā ar tiem tikt galā?

10/08/2021 13:07
ievietoja
[b]Vai vienmēr esi uzskatījis/usi, kas sekss dušā ir lieliska pārvērtība? Bet protams! Bet dažkārt, seksa dažādība un mazgāšana vienkopus, ne vienmēr ir tā labākā izvēle. Pretēji seksam gultā, seksam dušā ir negatīvie aspekti. Viens neveikls solis, un jāsauc ātrie. Un pēc šāda kritiena, ilgi nevarēs iesaistīties jebkādās seksa rotaļās. Bet tas nenozīmē, ka jums no tā ir jāatsakās…vienkārši, pasver visus riskus, un kā no tiem izvairīties.
[/b]
[b]1. Nepaslīdi! [/b]
Vieglāk pateikt, kā izdarīt. Tikai filmās, sekss dušā šķiet spontāns un erotisks. Ja vēlies atkārtot filmas scenāriju, labāk uzvelc iešļūcenes vai paliec apakšā neslīdošo paklājiņu. Neuztraucies, video tas nesabojās. Jo tikai viens solis atšķir jūs filmu no traģēdijas vai romantiskas komēdijas.

[b]2. Ieziedies ar ziepēm tikai tur, kur paredzēts![/b]
Ziepes un dušas želeja var izjaukt vaginālo ph līmeni, kas izjauks dabīgo mikrofloru un veicinās kairinājumu. Protams, tas nenozīmē, ka jāatsakās no putu ballītes, jo galu galā tas ir jautri un romantiski. Tomēr, centies, lai šīs putas nenonāk vagīnā. Un protams, arī acis nevajag kairināt.

[b]3. Jūs esat zem ūdens, bet mitruma vēl nav pietiekami![/b]
Paradokss, sekss ūdenī nenozīmē slapjāku seksu. Ūdens aizskalo visu, tai skaitā visas sekrēcijas. Tāpēc, ir ieteicams lietot silikona lubrikantu. Atcerieties, silikona lubrikantu nedrīkst lietot kopā ar silikona rotaļlietām.

[b]4. Karstā ūdens riski![/b]
Duša – forši. Bet nekur nav teikts, ka seksam ir jābūt zem tekoša ūdens vai karstā vannā. Karsts ūdens var samazināt vēlmi uz seksu, jo sāk kāpt spiediens un zūd spēks. Labāk kopā nodušojaties, iekvēliniet viens otru, un dodaties uz guļamistabu visu nobeigt.
[b]
5. Seksa pozu ierobežoti![/b]
Ja abi partneri atrodas zem dušas, tad vienīgā poza ir stāvus. Var pamēģināt stāvošo sunīša pozu, partnere noliecas uz priekšu un vīrietis ieiet no aizmugures. Un šādi, partnere var ar rokām atspiesties pret sienu, un noturēt līdzsvaru.
[b]
6. Prezervatīvus labāk nē![/b]
Mēs jau pieminējām, ka ūdens aizskalo visu. Tikpat labi, tas var bojāt prezervatīva izturību. Tāpēc, ja patik sekss dušā, tad labāk izvēlēties citu kontracepcijas metodi.
[b]
7. Jaunatklājumi![/b]
Mēs visi, jau kopš bērna kājas uz vannu un dušu ņemam līdz rotaļlietas. Tad kāpēc, kā pieaugušie mums to nedarīt? Uz priekšu, laiks rotaļām! Bet, galvenais lai tās būtu ūdensizturīgas. Un neaizmirsti par lubrikantu!

[apic=699c04510c8d7.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Dušā
...