Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
9 pazīmes, ka jūs ar partneri esat ideāls pāris
Other user articles

9 pazīmes, ka jūs ar partneri esat ideāls pāris

14/11/2022 17:25
ievietoja
[b]1. Jūs nebaidaties viens ar otru runāt[/b]

Ir viegli saprast, ka tev kaut kas nepatīk partnerī – piemērām, viņš tev nezvana vairākas dienas, nepalīdz mājas darbos. Bet nav viegli partnerim to atklāti pateikt sejā, runāt par savām jūtām. Tam ir nepieciešama drosme, pašpārliecība, jo tev ir jāizkļūst no komforta zonas.
[b]
2. Attiecību pamatā ir uzticība[/b]

Uzticība, attiecībās ir ļoti svarīga, bet pateicoties sociāliem mēdijiem un mobīliem tālruņiem, ir viegli zaudēt to, un elementāri paložņāt pa partnera dzīvi. Bet veselīgās attiecībās, nav nepieciešams neko meklēt. Tās ir uzticamas un atvērtas. Savu uzticību un atvērtību partneris izrādīs, dodot tev brīvību un telpu, nepārtraukti tevi nepārbaudot – tas ietver sevī arī telefonu sarunas un sarakstes.
[b]
3. Jūs pārzinat viens otra mīlestības valodu[/b]

Pārziniet viens otra mīletības valodu – ko partneris labprāt tev sniedz, dāvina, un ko tu esi gatava dot pretī (izsakot to vārdos, darbos, piem., fiziski pieskārieni vai dāvanas). Veselīgās attiecībās, jūs atradīsiet laiku, lai izpētītu mīlestības valodu. Atrodiet to, kas vislabāk der jums abiem.

[b]4. Ne vienmēr jūsu viedokļi sakrīt
[/b]
Katrs pāris plēšas. Bet ne vienmēr tev vajag labot katru radušos konfliktu. Ir pat labi, ja jums ir tēmas par ko diskutēt, par kurām neesat vienprātis. Veselīgās attiecībās ir labi, ja jūsu viedokļi nesakrīt par vismaz piecām lietām.

[b]5. Jūs viens otru iedrošinat sasniegt mērķus[/b]

Mums katram ir sapņi un mērķi, ko vēlamies sasniegt, it īpaši vecākiem kļūstot. Tas nekas, ka jums ar partneri mēdz būt dažādi mērķi, galvenais, ka jūs ejat kopā, un atbalstāt viens otru.

[b]6. Jums ar partneri ir dažādas intereses
[/b]
Starp cilvēkiem, kuriem valda liela mīlestība, var saglabāt savas intereses, un nepārmest partnerim, par viņu neieinteresētību tajās. Tas nozīmē, ka jūs atbalstat partnera vēlmi attīstīt savas intereses paša spēkiem. Ir viegli pieņemt partnera paradumus un intereses, tomēr laika gaitā, pārmērīga paļaušanās vienam uz otru, var izraisīt aizvainojumu. Sevis būvēšana un attīstība, cels pašapziņu, mīlestību pret sevi un prieku.

[b]7. Tu jūties labi savā ādā
[/b]
Esot attiecībās, ir labi zināt savas stiprās un vājās puses. Iespējams, tu esi pašpārliecināta starp draugiem, bet grūti sevi parādīt darbā. Vai apzinies tās mazās lietas, kas tevi aizkaitina, kā piemērām, tas, ka partneris nav iznesis atkritumus. Neatkarīgi no tā, kādas ir tava stiprās un vājās puses, tās palīdzēs tev sasniegt tavus mērķus, un pieņemt sevi, kas galu galā palīdzēs pieņemt un mīlēt savu partneri.

[b]8. Robežas ir slavējamas un cieņpilnas[/b]

Veselīgas attiecības nozīmē, ka jūs abi esat vienā komandā. Jūs abi izrunājat un vienojaties par jums svarīgām tēmām un lietām. Piemērām, par budžetu, kuru plānojat tērēt atvaļinājumam. Neatbalstošs partneris, ir neveselīgas attiecības. Ja varat visu izrunāt, un vienoties par robežām, tā ir laba zīme. Ja tavs partneris ignorē tavas vēlmes un robežas, ir laiks bažīties par attiecībām.

[b]9. Tu jūties laimīga un atbalstīta
[/b]
Uzdod sev jautājumu, vai tu jūties laimīga un atbalstīta? Kāds ir tavs noskaņojums un pašvērtējums? Ja jūti, ka kaut kas nav kārtībā, runā ar partneri.

[apic=be4f8f118d781.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Ideāls, Pāris, Ideālas, Attiecības
...