Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Anālā masturbācija iesācējiem
Other user articles

Anālā masturbācija iesācējiem

4/08/2022 20:01
ievietoja
[b]Nav nekāds noslēpums, ka mēs dzīvojam uz dibenu orientētā laikā. Popkultūra ir pārpildīta ar apaļiem, sulīgiem dibeniem.
[/b]
Tas nav nekāds zinātnisks fakts, bet šī uz dibenu vērstā kultūra neizbēgami ir pievērsusi mūsu uzmanību lietām, ko vara ar to darīt, lielākai baudai. Kā piemērām – anālais sekss.

Ir tikai viens aspekts, kas tiek uzskatīts par dīvainu: kamēr cilvēki arvien vairāk izbauda anālās rotaļas, vislielākais pieprasījums ir starp precētiem pāriem. Bet ļoti maz tiek runāts par anālo masturbāciju, par solo aktu, kas ir ne mazāk baudāms. Ja tiek veikts pareizi, tas var kļūt daudz baudāmāks no pašu rokām.

[b]Solo anālās rotaļas ir vienkāršas, kad piešaujas.[/b]

Vienīgais nepieciešamais ieguldījums ir lubrikants.

Nav viens vienīgs pareizais veids (ar pirkstiem vai seksa rotaļlietām), lai stimulētu anālo atveri, kanālu vai prostatu. Galvenais, kārtīgi pielietot lubrikantu. Runājot par anālo seksu, berze nav tavs draugs. Lai izvairītos no nobrāzumiem, lubrikants palīdz labākai slīdei.

Lai nu kā, rotaļlietu var ņemt palīgā, ja ar roku nav ērti

Anālajam seksam ir paredzētas daudz dažādas seksa rotaļlietas, pat dildo vai vibratori.
Anālā seksa rotaļlieta, kā dibena spraudnis, tam ir ideāls, jo ir izveidots tā, lai atbilstu anālā dobuma kontūrām. Un ir speciālas, lai tās nevarētu ieslīdēt, kur tām nevajadzētu.

Pirmais solis: sagatavo sevi baudai. Nesāc uzreiz ar seksa rotaļlietām. Vispirms noskaņo sevi un uzbudini pirms klauvē pie aizmugures durvīm. Tas tevi atbrīvos un varēsi labāk izbaudīt sajūtas, ko izjutīsi.

Pirmo reizi vari izmēģināt dušā – silts ūdens, kas atslābina muskuļus, labākai ievadei.
[b]
Ieņem pareizo pozu[/b]

Ja kaut kāda iemesla pēc nevari vai negribi eksperimentēt dušā, ieņem klasisko pozīciju: nogulies uz muguras, un pievelc kājas pie krūtīm. Noliec zem dibena spilvenu, lai piepaceltu gurnus uz augšu. Tā labāk būs piekļuve rokām vai rotaļlietai.

Vari pamēģināt sunīša pozu (uz rokām un ceļos), kas arī sniegs labāku piekļuvi. Un vienmēr turi blakus dvieli, lai labāk satīrītos.
[b]
Nogriez nagus[/b]

Izvairies no jebkā, kas ir ass, vai kā citādi nepatīkamas formas, kas var radīt traumas. Piemērām, gari un asi nagi.

[apic=1dae751b5790f.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...