Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Bažīgas zīmes attiecībās, kurām jāpievērš uzmanība
Other user articles

Bažīgas zīmes attiecībās, kurām jāpievērš uzmanība

2/01/2023 17:32
ievietoja
1. Pārtrauciet attiecības, ja partneris jūs neatbalsta. Pāri attiecībās paļaujas viens uz otru, lai saņemtu emocionālu un morālu atbalstu. Ja jūsu partneris nesniedz jums nepieciešamo atbalstu un iedrošinājumu grūtā laikā, attiecības var nebūt uzturēšanas vērtas. Partnerim ir jābūt atbalstošam:

Tavā profesionālā dzīvē un karjerā.
Tavā garīgā un fiziskā veselībā.
Tavās attiecībās ar ģimeni un draugiem.

Daudzās attiecībās viens partneris pilnībā atbalsta, bet otrs ir atturīgs un neatbalsta. Tas rada nelīdzsvarotību, kas abiem partneriem ir jāatzīst par neveselīgu.

2. Pievērsiet uzmanību, vai jūsu partneris izrāda jums mīlestību un uzmanību. Partneri veselīgās attiecībā izrāda viens otram emocionālu un fizisku mīlestību. Tas ietver verbālas ziņas, kā piemēram, “Es tevi mīlu” vai “Tu man esi ļoti īpašs”, kā arī fizisku mīlestību. Pieķeršanās pazīmes ietver pat jokošanos un muļķīgu būšanu kopā. Ja attiecībās nejūties mīlēta vai partneris jūs ignorē vai neievēro, iespējams, ir pienācis laiks attiecības pārtraukt.

Protams, visās attiecībās ir savi asumi, un sākotnējais satraukums pāriet pēc dažiem mēnešiem. Bet veselīgās attiecībās tas turpinās un nekur nepazūd.

Ir vērts izrunāt šo jautājumu ar savu partneri. Tas viņam dos iespēju mainīt savu uzvedību un būt uzmanīgākam pret jūsu vajadzībām. Lai partneris zin, ka pēdējā laikā viņš ir šķitis attālināts vai neieinteresēts, un paskaidrojiet, ka viņu darbības ir tevi sāpinājušas.

3. Pievērs uzmanību nepatīkamas uzvedības izpausmēm, kuras tavs partneris sākumā neatklāja. Attiecības laika gaitā mainās, un tu vari uzzināt, ko tavs partneris ir apzināti slēpis no tevis - kādu neveselīgu savas dzīves aspektu. Ir vērts mukt prom ja partneris ir tevi maldinājis vai melojis par :

Narkotisko vielu, alkohola vai azartspēļu atkarību.
Bērnu no iepriekšējām attiecībām.
Slimību, ko viņš no tevis ir slēpis.
Ka viņam ir kontrolējošs vai manipulējošs brālis vai vecāks.

Ja tavs partneris ir slēpis no tevis šāda veida personīgu informāciju, liec viņam paskaidrot. Iespējams, tas nebija ļaunprātīgi, vienkārši gaidīja, ka izveidosies uzticība, pirms ko tādu stāstīt.
4. Nekavējoties pamet savu partneri, ja viņš ir vardarbīgs. Ja tavs partneris ir emocionāli vai fiziski vardarbīgs, pārtrauciet attiecības un nekavējoties pametiet viņu. Vardarbīgs partneris bieži mēģinās tevi pārliecināt, ka viņu vardarbība ir mīlestības pazīme vai ka jūs nekad neviens cits nemīlēs. Ignorējiet šos melus un pārtrauciet attiecības ar vardarbīgu partneri. Ieraugi savās attecībās vardarbību, kas ietver:

Fizisku vai psiholoģisku vardarbību.
Verbālu kritiku, bļaušanu vai nevērīgu izturēšanos.
Emocionālā nekonsekvence. Ja tavs partneris pāriet no atbalstošas uzvedības uz aizvainojošu, agresīvu vai kaitīgu uzvedību, iespējams, ka viņš tevi ļaunprātīgi izmanto.

Kontrolē uzvedību, piemēram, neļauj tev satikties ar draugiem vai pavadīt laiku prom no vardarbīgā partnera.

[apic=22da41967e530.jpg][/apic]


[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...