Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Būt satriecošai un vienai
Other user articles

Būt satriecošai un vienai

27/09/2023 17:33
ievietoja
[b]Būt attiecībās, ir savas privilēģijas. Tāpat arī, būt vienai. Tad kāpēc daudzi no mums domā, ka esot vieniem ar mums kaut kas nav kartībā vai kaut kā trūkst?[/b]

Iespējams tāpēc, ka mēs attiecības saistam ar to, ka esam mīlēti un novērtēti, un ja esam bez attiecībām – tātad tādi neesam. Un tagad pats svarīgākais – kā izbaudīt vientuļās statusu, jo tu jebkurā gadījumā esi lieliska, mīlēta un tiec cienīta. Nav nozīmes vai esi viena vai ar kādu kopā.

[b]• Negaidi.[/b] Ja ir lietas, ko tu nedari, jo domā, ka tas ir priekš pāriem, neierobežo sevi, izbaudi dzīvi.

[b]• Nesatraucies.[/b] Mēs nevaram pateikt kad tas notiks, bet tas notiks. Tev būs attiecības, ja tu tādas vēlēsies. Dažkārt atrast īsto aizņem laiku. Dažkārt ar sevi vispirms jāstrādā. Esi pacietīga un tici tam, ka arī tu atradīsi to īsto.

[b]• Saki jā (ja tā jūties). [/b]Pateikt jā var būt iedrošinoši, aizraujoši un pat romantiski. Ja kaut kas vai kāds piesaista tavu uzmanību pozitīvā veidā, nav vērts atgrūst. Būt vienai, tev dod iespēju izvēlēties.
[b]
• Saki nē (ja tā jūties).[/b] Ir svarīgi cienīt savas jūtas, un prast pateikt nē. Tas attiecas uz randiņiem, ballīšu uzaicinājumiem, darba piedāvājumiem vai jebkuru citu lietu. Pateikt nē, nav slikti. It īpaši tad, ja zini, ka tas tev liks ciest vai nesagādās nekādu prieku.
[b]
• Mīli sevi. [/b]Pasaule ir grūtību pilna. Nepadari to grūtāk esot paškritiska. Izturies pret sevi, kā tu to darītu pret citiem – cieņa, iedrošinājums, pieņemšana.

[b]• Es drosmīga.[/b] Mēs visi mēdzam izjust bailes un šaubas. Neļauj tam tevi apturēt. Mēs zinām, ka nav viegli, bet visums drosmīgos apbalvo.

[b]• Piekop visa veida attiecības.[/b] Romantiskas attiecības nav vienīgais mīlestības avots. Ģimene un draugi var sniegt neticamu atbalstu un piepildījumu. Tev nav jājūtas vientuļai vai mazāk mīlētai, tikai tāpēc ka nav otrās pusītes. Piepildi sevi ar to mīlestību, kas jau tev ir dzīvē.

[b]• Spēlējies ar savu neatkarību.[/b] Esot vienai, ir lielisks laiks sevi izpētīt, iepazīt lietas, kas patiešām patīk.
[b]
• Esi eleganta un gudra.[/b] Ja tava vientulība liek kādam justies neērti, atceries, ka tā ir viņu problēma. Esi stipra un pārliecināta par dzīves posmu kurā tagad esi. Un neļauj citiem sevi kritizēt.

[apic=e93cf451796b9.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Viena, Bez, Attiecībām
...