Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Cik bieži ir jābūt seksam attiecībās?
Other user articles

Cik bieži ir jābūt seksam attiecībās?

6/03/2023 16:31
ievietoja
[b]Reiz lasīju, ka laimīgiem pāriem ir sekss reizi nedēļā. Tātad, kad man bija vairāk vai mazāk, man sāka likties, ka manās attiecībās kaut kas nav kārtībā. Lieki piebilst, ka pārāk daudz paļāvos uz Google, cenšoties saprast, cik daudz seksa ir pietiekami.[/b]

Ir uzskats, ka ir jāgaida trīs randiņi, lai pirmo reiz nodarbotos ar seksu, viens gads, lai pārceltos kopā, un divi gadi, lai saderinātos, un vēl viens gads, līdz apprecēsities — visi šie laika grafiki ir tik nogurdinoši! Protams, mēs visi vēlamies būt laimīgās attiecībās, bet kāpēc mums ir jāievēro tāda pati laika skala kā visiem pārējiem? Pēc tādas pašas skalas ir noteikts, cik bieži ir jānodarbojas ar seksu. Bet kāpēc, ir jābūt kādai skalai?

[b]Ko saka pētījumi?[/b]

Sociologiem gandrīz tikpat ļoti patīk pētīt pārus, kā seksu, tāpēc ir daudz informācijas par to, cik bieži laimīgiem pāriem vajadzētu gulēt kopā. 2015. gada pētījumā, kas publicēts Sociālās psiholoģijas un personības zinātnē, tika pētīti 30 000 pāru, kam vairāk kā 40 gadu. Viņi atklāja, ka sekss reizi nedēļā ir ideāls daudzums. Tomēr pāri, kas nodarbojas ar seksu biežāk, nevarēja teikt ka ir vairāk vai mazāk laimīgi. Toties pāri, kuriem sekss ir retāk, neizjūt īpašu apmierinātību atiecībās.

Tāpat, tika noskaidrots, ka vidējais pieaugušais dod priekšroku seksam vismaz 54 reizes gadā, kas ir vidēji viena reize nedēļā.

[b]Tātad, ko darīt?[/b]

Ja tavās attiecībās nav spriedzes un tavas vajadzības tiek apmierinātas, tad kāpēc man būtu jājautā, cik bieži man vajadzētu nodarboties ar seksu? Patiešām, nav vajadzības sabojāt kaut ko tik labu. Ir viegli pateikt, ka tava seksuālā dzīve neatbilst kāda cita seksuālajai dzīvei, kad kādam sekss ir biežāks vai labāks, nekā tev, bet vai vajag salīdzināt?

Seksuālais spiediens ir visapkārt, un mēģināt uzzināt, vai tava seksuālā dzīve ir normāla, ir diezgan neproduktīvi. Tas, cik bieži tu nodarbojies ar seksu, nav rādītājs tam, cik ļoti laimīgs/a tu esi attiecībās. Esot laimīgam/ai, sekss notiek pats no sevis, tas nav jāplāno, un nav jāskaita tā daudzums. Stress darbā, naudas problēmas vai ģimenes drāmas negatīvi ietekmē mūsu garīgo veselību un var samazināt mūsu libido. Tas, ka tev ir mazāk seksa nekā agrāk, nenozīmē, ka attiecībās neesi laimīgs/a.

Neatkarīgi no tā, vai tu nodarbojaties ar seksu četras reizes nedēļā, vai izbaudi laiku guļamistabā reizi divās nedēļās, savas attiecības nevar balstīt uz to, ko redzat un dzirdat apkārt par citu attiecībām. Tev ir jāizlemj, kas ir tava norma, nevis ko stāsta citi.

[apic=7b346cb5381e6.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Attiecībās, Biežs
...