Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Erotiskā masāža atsvaidzina attiecības
Other user articles

Erotiskā masāža atsvaidzina attiecības

7/06/2021 17:05
ievietoja
[b]Pieskārieni ir visnoslēpumainākā un intīmākā sajūta, as ļauj viens otru saprast bez vārdiem. Lai nu kā, ne visi izrāda par to sajūsmu, jo daudzi vīrieši baidās no šāda veida rituāla, maldīgi domājot, ka baudu var gūt tikai seksa laikā. [/b]

[b]Jaunas sajūtas[/b]
Kombinējot erotisko masāžu ar seksu, sniedz augstas kvalitātes sajūtas. Bauda ir lielāka, kā parasti. Pieskārieni vēl ir neatklāts potenciāls, un erotiskā masāža ir lielisk veids to izpētīt. Ja jūtat, ka attiecības kļūst garlaicīgas, erotiskā masāža ir lielisks veids tā uzlabošanai. Sākumā ir jāpievērš uzmanīb, lai pieskārieni nebūtu pārāk vāji vai stipri. Ar laiku nāks prasme.
[b]
Intimitāte[/b]
Atceraties, mīļi momenti, rada daudz lielāku intimitāti, nekā sekss. Erotiskā masāža aizvedīs tevi neaizmirstamā pieredzē. Ir svarīgi, lai persona, kas veic masāžu arī to izbauda, kā partneris/e, kam tā tiek veikta. Nav grūti iemācīties masāžas pamatprincipus, bet vienmēr izlasi teoriju, pirms pielieto praksē. Pats galvenais ir pilnīgs relakss, jo tikai tad var izjust patiesu baudu. Aizmirsti par problēmām, izbaudi katru pieskārienu, neaizmirsti par iztēli un ļaujies mīlestības un baudas pasaulei.

[b]Nesteidzieties[/b]
Masāžu nevajag veikt steidzīgi, visām kustībām ir jābūt vērīgām, maigām un lēnām. Ik pa laikam pastiprinot pieskārienus – tas uzlabos sajūtas. Neaizmirsti, ka var būt kustības, kas var nepatikt vai pat nokaitināt tavu partneri, tāpēc svarīgi ir jautāt, kā partneris/e jūtas.
[b]
Relaksējies[/b]
Erotiskā masāža palīdz relaksēties, neatkarīgi no tā, vai pēc tam seko sekss, vai nē. Brīdinam, ka tā ir kā atkarība (bet nekaitīga). Masāžu varēs izbaudīt tikai tad, ja tajā ieliks laiku un pūles, lai abi partneri būtu laimīgi.

[apic=eccd40d49136a.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...