Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Erotiskās zonas, saskaņā ar horoskopa zīmi
Other user articles

Erotiskās zonas, saskaņā ar horoskopa zīmi

31/10/2022 11:39
ievietoja
[b]Astrologi katru zodiaka zīmi asociē ar noteiktu ķermeņa daļu – kurai pieskaroties, tā izjūt uzbudinājumu. Lūk, ieskats![/b]

[b]AUNS: Galva un seja
[/b]
Auniem patīk, kad glāsta viņu kaklu un masē viņiem deniņus.Viņiem patīk sajūta, kā partneres pirksti iet caur matiem. Sievietēm Auniem patīk skūpstīties ar bārdainiem vīriešiem.

[b]VĒRSIS: Kakls[/b]

Vari sākt ar maigu kakla glāstīšanu, soli pa solim virzoties uz leju. Vari pāriet uz kakla skūpstīšanu. Lai viss būtu aizraujošāk, kārtojot mīļotā kaklasaiti, nejauši pieskaries viņa kaklam. Spilgtākām emocijām, kaislīgi skūpsti viņa kaklu, velti visu uzmanību viņa visjutīgākajai vietai kaklam.

[b]DVĪŅI: Plaukstas, rokas pleci[/b]

Ar pirkstiem un lūpām piekaries viņa rokas iekšējai daļai, it īpaši jutīga ir tā daļa, kas no elkoņa līdz plecam. Pārsteidz savu partneri ar intensīvu rokas aprūpi!
[b]
VĒZIS: Krūtis[/b]

Šīs zīmes vīriešu kārtas pārstāvji, kā arī sieviešu, ir ļoti jutīgi/as uz franču skūpstiem. Un jutīgākā ķermeņa daļa ir krūtis. Uzbudinājums noteikti ir garantēts, ja īpašu uzmanību pievērsīsi krūšu galiem, tiem pieskaroties ar lūpām un rokām. Izbaudiet!
[b]
LAUVA: Mugura[/b]

Ar šīs zīmes pārstāvjiem, vanna ir labakā vieta, kur uzsākt jutekliskās rotaļas. Maigi un lēnām, ar švammi ieberz viņa muguru, ik pa laikam to noskūpstot. Ja jūti, ka viņš pārlieku uzbudinās, mazliet ieskrāpē. Neaizmirsti par muguras masāžu ar ēteriskām eļļām.

[b]JAUNAVA: Vēders[/b]

Vislabāk uzbudināt šīs zīmes pārstāvjus var, īpašu uzmanību pievēršot vēderam. To skūpstot, kaitinot ar mēlīti. Skūpstot vēderu papildus, vari kutināt vēderu ar matiem. Starpcitu, nežēlo laiku nabas glāstīšanai, redzēsi, cik uzbudināts kļūst partneris!
[b]
SVARI: Muguras lejusdaļa un dibens[/b]

Svarus var identificēt pēc tā lieliskā dibena. Visintīmākajā momentā tiec līdz dibena un uzšauj pa to. Bet, lai vīrieti novestu līdz pilnīgai ekstāzei, pabraukā ar savām krūtīm pa dibenu, iepriekš izdari tā, lai krūšu galiņi ir tvirti.
[b]
SKORPIONS: Ģenitālijas[/b]

Nav jābūt zinātniekam, lai zinātu, kura ir ķermeņa visjutīgākā daļa. Un tā ir izteikta Skorpionam! Vienkārši pieskaries dzimumloceklim. Starpcitu, atceries: orālais sekss, Skorpionam ir ļoti svarīgs.
[b]
STRĒLNIEKS: Augšstilbi
[/b]
Glāsti iekšstilbus, pieskaries vietai, kas blakus dzimumorgāniem – uzbudinājums garantēts. Arī sieviešu kārtas strēlnieki diebina, pieskarties tai vietai. Gan vīrietis, gan sieviete, izbaudīs aromātisku siltu eļļas masāžu.

[b]MEŽĀZIS: Ceļi
[/b]
Mežāžos kaisli iedegsi, vien noskūpstot ceļus. Vīrieši dievina, ja sieviete ar savā kailajām krūtīm pārbrauc pār viņu ķermeni, īpašu uzmanību pievēršot ceļiem.
[b]
ŪDENSVĪRS: No Ceļa līdz potītēm[/b]

Jebkura poza, kas veicinās pieskaršanos šīm vietām, būs garantēts uzbudinājums. Kopumā, Ūdensvīriem patīk viegli un maigi pieskārieni.
[b]
ZIVIS: Pēdas[/b]

Mēs iesakām sākt ar maigu pēdu masāžu, īpašu uzmanību pievēršot papēdim. Pieskaries tam maigi, pakutini un masē, izmantojot rokas, vai pat spalvu. Bauda ir garantēta.

[apic=a7c79970226f5.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...