Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Fetiša veidi, par kuriem būtu interesanti zināt
Other user articles

Fetiša veidi, par kuriem būtu interesanti zināt

5/10/2021 10:25
ievietoja
[b]Fetišs ir atsevišķa ķermeņa daļas, materiāla vai lietas pielūgšana. Tāpat, konkrētu pozu, vai tehniku novērošana. Mums katram ir kāds mazāks vai lielāks fetišs, ka ietekmē seksuālo dzīvi.[/b]
[b]
Pēdu fetišs[/b]

Lai gan retajam ir seksuāla tieksme uz savām vai citu pēdām, ne vienā vien filmā vai pornogrāfiska rakstura materiālos, pēdas tiek attēlotas, kā pielūgsmes objekts. Kā arī palīdz stimulēt seksuālo tieksmi.
[b]
Neilona fetišs[/b]

Uzbudinājums ieraugot sievieti neilona zeķēs / zeķubiksēs. Vīrieši ar iekāri stāsta, kā viņiem patīk zeķubiksēs ieskautās sieviešu kājas. Viņiem patīk, ka tās izskatās. Parasti, tas iet roku rokā ar pēdu fetišu.

[b]BDSM[/b]

Šajā kategorijā ir rotaļas ar virvēm, sasiešanu, fizisku pārsvaru, dominēšanu, sadismu un mazohismu. Parasti tās ir tādu seksuālo fantāziju, kā izvarošana, latekss, utt., izdzīvošana.

[b]Urofīlija vai “zelta lietus”[/b]

Dažiem, tas ir pārāk daudz, citiem tieši patīk vairāk. Urofīlija, ir tad, kad partneris/e seksuāli uzbudinās no tā, ka viņš/a urinē uz kādu, vai kāds uz viņa/as. Ir pat cilvēki, kas to dara profesionāli, un viņiem par to maksā.

[b]Lateksa fetišs[/b]

Tāpat, kā neilona fetišs iet roku rokā ar pēdu fetišu, tā lateksa fetišs ar BDSM rotaļām. Cilvēks uzbudinās no tā, ka uzvelk mugurā lateksa apģērbu, vai no skata, kad kāds cits to dara.

[b]Apakšveļas fetišs[/b]

Cilvēks uzbudinās no sieviešu apakšveļas ostīšanas, iebāžot tās citas personas mutē, pat apkaunojot viņus. Parasti tā ir mežģīņu apakšveļa, vai ļoti seksīga apakšveļa, kas der smalka auguma sievietēm.

[b]Pārģērbšanās fetišs[/b]

Plašāk zināms, kā krusteniskā ģērbšanās. Tas vairāk ir starp vīriešiem, kam patīk pārģērbties sieviešu apģērbā. Tie var būt atsevišķi apģērbu gabali. Augstpapēžu kurpes, zeķubikses, kleitas.

[apic=19bd1887ae3a7.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Fetišs, Fetiša, Veidi, Sekss
2021/10/06 16:20
Dievinu, kad vīrieši jūk prātā ieraugot mani garās neilona zeķēs :)
...