Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Grupveida sekss, vai izlemt par labu tam?
Other user articles

Grupveida sekss, vai izlemt par labu tam?

20/09/2021 16:51
ievietoja
[b]Grupveida sekss, ir pārņemis ne viena vien cilvēka prātu. Bet tas ir radījis arī bažas. Lūk, daži ieteikumi, kas varētu palīdzēt izlemt.
[/b]
Pirmkārt, apdomājiet to kārtīgi. Izrunājiet, kas rada bažas. Tāpat, svarīgi ir izrunāt iemeslu, kāpēc vēlaties to pamēģināt, un vai tas pozitīvi ietekmēs jūsu attiecības.

Iztēlojies, kā tavs partneris nodarbojas ar seksu ar kādu citu, analizē savas sajūtas un emocijas tajā brīdī. Ja tevi pārņem šaubas, labāk nevajag. Viens no lielākajiem riskiem, ir, ja viens no partneriem ir dedzīgāks par otru. Tas var novest pie saprāta zaudēšanas un kontroles par attiecībām.

Atceries, nav nekā slikta negribēt šādas attiecības. Un ja partnerim/ei ir šaubas, atbalsti, nepiespied. Jūs sagaida daudz jaunu piedzīvojumu un eksperimentu. Tāpēc, viens nepiepildīts sapnis nav pasaules gals.

Otrkārt, iespējama greizsirdība uz maiņas partneri. Tāpēc, ir svarīgi, saprast, kā tu uz to reaģētu. Sākat ar ko vieglu, piemērām, flirtu ar citu personu. Novēro un analizē savas izjūtas. Pēc tam pamainiet lomas. Un gau galā izrunājiet to ar partneri, lai saprastu, ko jutāt tajā brīdī.

Treškārt, emocionāla saikne, kas var rasties starp seksa partneriem. Tā var notikt. Tāpēc, izrunājiet šos potenciālos riskus.

Visi riski izskatīti, un ir vēl jopojām vēlme to darīt, ko tālāk?

Pirmkārt, sāciet daudz komunicēt ar pāri, ar kuru plānojat šo piedzīvojumu. Izrunājiet, visus interesējošos jautājumus, un galvenokārt uzstādiet nosacījumus. Mainoties ar partneriem, ir svarīgi izrunāt kontracepciju, jo vienmēr pastāv risks noķert kādu slimību. Vislabākā aizsardzība ir prezervatīvi. Maini tos, mainot partnerus. Un izmantojot rotaļlietas, dezinficējiet tās.

Vienmēr var sākt attālināti. Piemērām, skatoties kā citi nodarbojas ar seksu. Un ja rodas vēlme, varat palēnām iesaistīties. Sāc ar partnera novērošanu iesaistoties. Un jo vairāk pavadīsi laika vērojot, jo vairāk sapratīsi gribi to vai nē. Ja izjūti diskomfortu, tad labāk visu apstādināt uzreiz. Pārtraukt šo spēli nav nekas slikts.

Pēc katras spēles izrunājiet visu. Ja partneris/e izjūt diskomfortu, atbalsti viņu, un neturpini. Bet par to nav jāuztraucas, jo ir tik daudz citas dažādas spēles, kur varat kopā iesaistīties un uzlabot savu intīmo dzīvi.

Veiksmi ar jūsu lēmumiem!

[apic=0ed9e65eaf384.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Seksss, Grupveida, Sekss
...