Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Ieteikumi lomu spēlēm
Other user articles

Ieteikumi lomu spēlēm

16/09/2022 15:53
ievietoja
[b]Viens no populārākajiem hobijiem (fetiša paveidiem), ir lomu spēles. Jēga ir tāda, ka partneri izvēlas lomas, kādās iejutīsies. Tas var būt: studens un skolotāja, policists un noziedzinieks, un daudzas citas lomas. Lai radītu vēl labāku atmosfēru, varat pārģērbties atbilstošos apģērbos un iekārtot telpu. Cerams, ka šis raksts sniegs nelielu ieskatu lomu spēlēs, gan tiem, kas to vēl nav darījuši, gan tiem, kas ir. [/b]

[b]Nepārcenties[/b]

Lomu spēlēm ir jāsagādā prieks abiem partneriem. Tā nav sevis parādīšana kā aktieriem, bet lielisks veids kā izklaidēties. Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko lomu. Iespējams, sākumā liksies ka būs neērti vai smieklīgi – nemaz nē. Nepadodieties un uzmundriniet viens otru. Kad apradīsiet, tad viss izdosies.
[b]
Izskats un citi iedvesmas avoti[/b]

Lai uzbudinātu partneri, sagatavojies šai spēlei. Drēbes un dažas frāzes ir ļoti lietderīgas. Varat noskatīties kādu filmu vai šovu, kur smelties iedvesmu. Un iespējams jūs gribēsiet sākt uzreiz.

[b]Domā tikai par to, kas tevi uzbudina[/b]

Katra fantāzija ir unikāla savā specifikā. Laikā, kad to darāt, vai plānojat darīt, domājiet par kaut ko, kas jūs uzbudina. Dažus elementus var pielāgot fantāzijai. Un pats galvenais, ieklausies arī partnera/es vēlmēs.

[b]Izgāz dusmas, bet seksīgā veidā[/b]

Ja tev ir bijusi slikta diena, priekšnieks uz tevi sabļāva, nav iemesls būt skumjam/ai. Mājās, vari visu apgriezt otrādi – tu esi priekšnieks/ce. Jebkuru dzīves situāciju var izspēlēt seksā, lai piedotu asumu attiecībām.
[b]
Robežas[/b]

Ja jūs gribat, lai viss norit kā nākas, ir jānoliek robežas. Drošības vārds – ko teiksi, kad gribi, lai partneris apstājas, kad kļūst nepatīkami. To ir labāk iepriekš izrunāt. Ieklausieties viens otrā, sagatavojaties, un jūs noteikti izbaudīsiet laiku.

[apic=10c0df59b41ff.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Lomu, Spēles, Seksa, Rotaļas, Seksīgi
...