Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Ieteikumi seksam smiltīs
Other user articles

Ieteikumi seksam smiltīs

25/07/2022 17:36
ievietoja
[b]Šeit tu izlasīsi ieteikumus, kā vislabāk baudīt seksu pludmalē. Šie ieteikumi noderēs gan iesācējiem, gan tiem, kas jau to ir izmēģinājuši.[/b]

[b]Atrodi noslēgtāku vietiņu[/b]
Tāpat, kā zaglim pirms veikala aplaupīšanas, tā arī tev ir kārtīgi viss jāizplāno. Atrodiet vietu, kur esat tālāk no liekiem skatieniem. Kādu mazu smilts pleķīti aiz kada paugura vai krūma. Asākām izjūtām, varat atrast vietu, kur ir viļņi.

[b]Paņem līdzi dvieli[/b]
Sekss pludmalē, nav tā labākā vieta spontānam seksam. Rēķinies ar netīrumiem, ar kukaiņiem, ar putnu fekālijām visapkārt. Tāpēc, ir svarīgi uzklāt dvieli, vai kādu citu auduma gabalu. Smiltis + dzimumorgāni = niezošs un nepatīkams brīdis.

[b]Paņem vēl vienu dvieli[/b]
Nopietni, tu jautāsi? Tas ir domāts apkārtējo skatieniem. Lai var piesegties. Kā arī, lai pēc seka noslaucītos. Jo negribētos ieberzēties ar smiltīm.

[b]Pagaidi krēslu vai nakti[/b]
Ieteiktu izvēlēties diennakts tumšajā pusē nodoties seksa spēlēm, jo citiem nav jāredz jūsu izvirtības. Kā arī ņem vērā, ka ne visur ir atļauts publisks sekss. Tas pat ir nelegāli.

[b]Paņem līdzi lietussargu[/b]
Pludmales lietussargs ne tikai paslēps jūs no citu acu skatieniem, bet pasargās no pārkaršanas saulē.
[b]
Saģērbies atbilstoši[/b]
Viņai: plandoša viegla kleitiņa. Viņam: peldbikses vai šortus – ko var ātri novilkt un uzvilkt. Galvenais, lai ar apģērbu var viegli darboties.
[b]
Dari to ātri, bet kvalitatīvi[/b]
Laiks ir ļoti būtisks, tāpēc, ar priekšspēli nevajadzētu aizrauties. Tomēr, ja laiks atļauj, seksu nevajag pārlieku sasteigt, bet gan baudīt. Jo kā ne kā, ne katru dienu nodarbojies ar seksu pludmalē.

[b]Kad beidzat, nopeldaties![/b]
Vislabākais veids kā notīrīties, ir ieskriet ūdenī un noskaloties. Neviens neko nezinās, kā tikai tu un tavs/a partneris/e. Bet ja jums parādās vēlme vēl pēc viena raunda, nedariet to ūdenī – nav tā labākā un tīrākā ideja. Dodieties atpakaļ sausumā un sāciet no jauna.

[apic=7b728b22e06b8.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Pludmalē, Smiltīs
...