Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Īpašības, ko vīrieši dievina sievietēs
Other user articles

Īpašības, ko vīrieši dievina sievietēs

12/09/2022 18:10
[b]Viņa uzticās man[/b]

Jā, vīrieši var būt lielas cūka. Lai nu kā, ne visi ir tādi. Vīrieši ir tādi paši cilvēki, kā sievietes: viņi grib būt mīlēti un uzklausīti. Uzticība ir pamats laimīgām un veselīgām attiecībām. Bez uzticības nevar pastāvēt draudzība, tāpēc, pirms sāc kritizēt viņu vai bez iemesla šaubīties par viņa teikto, esi pārliecināta par savām šaubām. Nebaidies atklāti izrunāties.

[b]Viņai patīk sekss ar mani[/b]

Sekss nav uzvara, bet gan bauda. Mēs visi esam dažādi, un tādi ir arī mūsu libido. Dažiem patīk maigs sekss, citiem nedaudz skarbāks. Dažiem vajag trīs reizes dienā, bet citiem pietiek ar trīs reizēm nedēļā. Atklāti runājiet par to, kas jums patīk. Izbaudiet to, un nekautrējieties.
[b]
Viņa necenšās tevi izmainīt[/b]

Vīrieši nav perfekti. Vīrieši, tāpat kā sievietes, pieļauj kļūdas un meklē sevi. Necenties ieskaidrot viņam, kā dzīvot un ko darīt. Ja tu viņu mīli ar visiem viņa trūkumiem, tad tev tas jāpieņem. Ja tev kaut kas nepatīk – runājiet un risiniet, vai meklē citu partneri.

[b]Viņai ir sava dzīve[/b]

Sievietei ir jābūt savām ambīcijām un dzīves mērķiem. Kāda jēga dzīvot tikai dēļ vīra un bērniem? Vīrietis mīlēs sievieti, kurai ir sapņi un cenšas kaut ko sasniegt. Viņš leposies ar sievieti, kas lietderīgi aizvada savu dienu, viņam neesot klāt. Daudzas sievietes kļūst atkarīgas no vīriešiem. Bet vīrieši to nemaz nelūdza! Vīriešiem patīk sievietes, kurām ir sava dzīve – darbs, hobiji, draugi!

[apic=8540b2af1ccd0.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...