Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Izvērtē savas opcijas
Other user articles

Izvērtē savas opcijas

5/01/2023 17:38
ievietoja
1. Pārtrauc attiecības, ja domā, ka tās uzlabosies ar kādām iedomātām izmaiņām. Attiecības ir grūtībās, ja pašreizējos apstākļos esi neapmierināta un uzskati, ka attiecības izlabos tikai dažas hipotētiskas izmaiņas. Padomājiet par sarunām, kuras tev un tavam partnerim bijušas pēdējo dažu mēnešu laikā. Attiecības iespējams, ir balstītas tikai uz hipotētiskiem uzlabojumiem, ja esi teikusi ko tādu:

“Ja mēs sāktu dzīvot kopā, man liekas, ka mūsu problēmas izgaisīs.”
“Kad mēs aprecēsimies, mēs noteikti kašķēsimies mazāk, un vairāk būsim vienoti.”
“Līdzko mums būs bērns, mūsu attiecības būs daudz stiprākas.”

Šāda veida bezjēdzīgas runas par nākotnes uzlabojumiem liecina, ka attiecības ir sevi izsmēlušas. Tomēr ir daudz gadījumu, kad tu un tavs partneris varat apspriest attiecību problēmas un veikt būtiskas izmaiņas. Piemēram, jūs varētu pieņemt lēmumu apmeklēt pāra konsultāciju kopā, lai palīdzētu uzlabot komunikācijas problēmas attiecībās.

2. Salīdzini savas un partnera vajadzības. Tā kā ilgtermiņa attiecības kļūst sarežģītākas, cilvēki bieži atklāj, ka viņiem un viņu partnerim ir nesavienojami ilgtermiņa mērķi un vajadzības. Partneriem attiecībās ir jāaug un jāattīstās kopā. Ja tev un tavam partnerim ir nesavienojami mērķi, kas ir pārāk svarīgi, lai panāktu kompromisu, iespējams, jums būs jāpārtrauc attiecības. Savstarpēji izslēdzošās vajadzības un mērķi ietver:

Būtiski atšķirīgas seksuālās tieksmes vai vēlmes.
Nesavienojamas karjeras vai ģimenes veidošanas plāni.
Kā taupīt un tērēt finanšu resursus.

3. Noskaidro, vai attiecībām ir nākotne. Pajautājiet sev, vai attiecības pēc dažiem gadiem joprojām šķitīs patīkamas un dzīvotspējīgas. Protams, ir grūti paredzēt, kā tu jutīsies nākotnē. Taču, ja tev bieži ir garlaicīgi ar savu partneri vai šķiet, ka neaugat un nemainaties kopā kā cilvēki, tas var liecināt par attiecību stagnāciju. Kļūstot attiecībām veselīgākām, sākotnējās sajūsmas un aizraušanās sajūtas pārvēršas par pastāvīgu apņemšanos un mīlestību. Tomēr pat pēc dažiem gadiem jūsu attiecībām vajadzētu būt jautrām un saistošām.

Nav jākaunās atzīt, ka veselīgas, jautras attiecības ir sevi izsmēlušas un tagad ir apstājušās vai garlaicīgas. Tāpēc, veselīgākais solis, kas būtu jāveic, ir izbeigt attiecības, nevis turpināt jau beigtas attiecības.

[apic=794860a715b4e.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Attiecības, Opcijas, Attiecību, Beigas
...