Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā atrast īsto personu seksam trijatā?
Other user articles

Kā atrast īsto personu seksam trijatā?

27/05/2022 16:23
ievietoja
[b]Ilgi esat par to domājuši, un beidzot ar partneri esat nolēmuši to pārvērst realitātē.
[/b]
Apsveicam! Sekss trijatā ir daudziem kopīga fantāzija. Un var lieliski papildināt guļamistabas priekus. Bet kā atrast īsto trešo? Vai tam/ai ir jābūt tuvam/ai draugam/dzenei? Vai labāk izvēlēties svešinieku? Varbūt labāk nolīgt profesionāli?

Palūkosim uz opcijām. Jūs jau droši vien esat izrunājuši ar partneri, ko vēlaties, kādu dzimumu iesaistīsiet.
[b]
Runājiet[/b]

Nav svarīgi, kāda dzimuma būs trešā persona, galvaenais, lai ar savu partneri esat visu izrunājuši, lai nerastos nepatīkamas un neērtas situācijas. Izdomājiet STOP vārdu, kad kļūst neērti vai gribās visu apstādināt.

Kā alternatīvu, ar partneri varat noteikt ierobežojumus, bet ar katru reizi, tos mazināt. Ļoti svarīgi, cieņpilni izturēties pret partneri un viņa/as vēlmēm. Piespiest darīt to, kas nepatīk, nepiekā laba nenovedīs.

[b]Draugi ar priekšrocībām?[/b]

Jūs esat izlēmuši kāda veida sekss trijatā, bet jūsos vēl ir kaudze jautājumu. Kādās attiecībās jūs gribat būtu ar trešo personu? Vai izvēlēties kādu pazīstamo, ar ko jau jūties komfortabli? Bet vai nebūs neērti? Iesaistoties intīmās attiecībās ar trešo personu, var izmainīt jūsu attiecības ar partneri. Tas pats attiecas arī uz paziņām un draugiem. Pastāv risks, ka viņi atteiksies, un turpmāk būs ļoti neērta situācija. Iespējams, draugi ar jums vairs negribēs laiku pavadīt kopā.

[b]Svešinieks/ce, ko tikko iepazini[/b]

Tā vietā, lai staigātu pa bāriem un meklētu potenciālo trešo personu, vieglāk ir iepazīties internetā. Tur tu varēsi aplūkot bildes un informāciju par cilvēkiem, kas jau ir piedalījušies šādās attiecībās. Protams, viss nenotiks uzreiz. Ir svarīgi iepazīt cilvēku tuvāk caur saraksti, saprast, vai tas ir ko meklējat. Un tad varat neitrālos apstākļos tikties aci pret aci.
[b]
Laiks svingeru ballītei[/b]

Līdzko atradīsiet kādu, kas ieinteresēts, ir laiks saprast, cik nopietni gribi viņu iepazīt. Atceries, ka trešā persona ir cilvēks, nevis rotaļlieta. Viena no lietām, kas var jūs satraukt, trešās personas bauda. Tāpēc, ir svarīgi izrunāt to, kas kuram patīk, un ko labāk nedarīt. Tāpat, trešajai personai ir jāzina par jūsu vēlmēm. Trešās personas izvēlei, ir jābūt aizraujošam pasākumam ar savu otro pusīti. Uztverat to, kā flirtu, nevis darba interviju. Iespējams, šī persona kļūs par Jūsu regulāro partneri.

Ja meklējat kādu ar lielu pieredzi, ir vērts padomāt par profesionāļa nolīgšanu. Nav teikts, ka šī persona ņems naudu par seksu (ja vien tā vienojaties).

[apic=7584f69576b37.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Ekss, Sekss, Trijatā, Svingeri
2022/06/03 21:09
Aš noriu ten spermos gėrimo
...