Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā neuzvesties attiecībās
Other user articles

Kā neuzvesties attiecībās

5/09/2022 16:41
[b]Ir daži mīti vai iepriekš izdomāti priekšstati, kādi rodas cilvēkiem pirms vai pēc attiecībām. Tās ir normas, ko daudzi cilvēki iztēlojas kā pareizas vai nepieciešamas. Bet tās ir nepareizas! Konflikta laikā, vai situācijās, kad ir nepieciešama kritiska domāšana, cilvēki parasti nepaļaujas uz veselo saprātu, bet jau ir izveidojuši idejo par to kas jādara, un kā jādara, pat ja tā nav efektīgākā metode. [/b]

Lūk, ieskats dažās situācijās, un ieteikumi, kā labāk rīkoties.

[b]Pauzes un pārtraukumi[/b]

Daudzi cilvēki uzskata, ka attiecībās iestājoties krīzei, vislabāk ir paņemt pauzi. Tā ir liela kļūda, jo ja neiemācāties risināt problēmas, attiecībām nav nākotnes. Būt prom vienam no otra, kad esat sliktā psiholoģiskā stāvoklī, radīs tikai vairāk problēmas. Nav noslēpums, ka paužu un pārtraukumu laikā, viens no partneriem, vai abi, var aiziet pa kreisi. Un tam nevajadzētu tā notikt.

[b]Nespert pirmo soli[/b]

Ja vēlies, tev jābūt pirmajam/ai. Negaidi, kad tas notiks pats no sevis, jo tas var arī nekad nenotikt. Ja gribi doties randiņā, mīlēties mašīnā, nodarboties ar grupveida seksu – ierosini, negaidi, ka to darīs partneris/e. Tava otrā pusīte būs patīkami pārsteigta par tavu entuziasmu. Un noteikti atbildēs ar to pašu. Ir grūti saņemties – kautrējies, vai jūties nedaudz apkaunojoši. Bet ticiet, tas noteikti atmaksāsies. Partneriem, vienam pret otru ir jāizturās ar cieņu, un neslēpt savas vēlmes.

[b]Komunikācija ar tava partnera draugiem[/b]

Diemžēl, tā ir liela kļūda. Protams, ir labi komunicēt ar partnera/es draugiem un iepazīt viņus, bet ja tā kļūst par ciešu draudzību, tas var radīt problēmas attiecībās. Piemērām, dalīties savās problēmās un noslēpumos, kas var nākt gaismā. Tāpēc, ir labi ieturēt nelielu distanci starp partnera/es draugiem.

[b]Aizspriedumi[/b]

Ja uzsāc attiecības ar domu, ka “to es nedarīšu” – tu traucē savai un partnera laimei jau attiecību sākumā. Iespējams, tavs atteikums veikt orālo, vai saņemt anālo, ir tavas otrās pusītes kvēlākais sapnis. Padomā par to, kad viņš mēdz atteikt kaut kam, ko tu dikti vēlies. Un jaunu lietu izmēģināšana, nāks tikai par labu tavām attiecībām.


[apic=39f321f795810.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...