Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā nodarboties ar seksu, ja salst
Other user articles

Kā nodarboties ar seksu, ja salst

3/08/2023 14:52
ievietoja
[b]Vairs nav aiz kalniem aukstais laiks, un tas, ko tas nes sev līdzi (pastāvīgas iesnas, klepus, nomāktība). Protams, tas var būt arī ļoti seksīgi, ja jums ir kamīns un mākslīgās lāčādas paklājs, taču tiem, kas dzīvojam vecās, caurvēja mājās vai slikti apsildāmās daudzdzīvokļu ēkās, mums būs jākļūst radošiem. Par laimi, mēs paveicām grūto daļu un izdomājām sešus veidus, kā burtiski uzsildīt sevi, lai jūs varētu pārnestā nozīmē uzsildīt lietas:
[/b]
[b]1. Velc zeķes, jo tas nav nekāds skaistumkonkurss[/b]

Daudzi droši par to iesmej, bet nosaluši kāju pirkst nav nekas patīkams. Tāpat, vai zināji, ka zinātnieki pat iesaka vilkt zeķes, jo pastāv lielāka iespēja sasniegt orgasmu? Protams, zeķēm ir jābūt tīrām un bez caurumiem.

[b]2. Lienat zem segas[/b]

Aizmirsti par seksīgu mežģīņu apakšveļu, ko gribās demonstrēt. Atstāj to lidojumam uz siltajām zemēm. Laiks apsegties ar biezu dūnu segu.

[b]3. Esi kā Vinnijs Pūks[/b]

Vinnijs Pūks mums māca visu par dzīvi un mīlestību. Apģērbts tikai augšgals, nekā kājās, un bezgala lepni. Tik papildini to ar zeķēm, un viss būs lieliski.

[b]4. Pirms seksa iestiprinies ar siltu dzērienu – tēju, šokolādi[/b]

Varbūt pat glāzi viskija, bet tikai ar mēru.

[b]5. Uzvelc cimdus[/b]

Vari izvēlēties vienu no divām iespējām. Skaistus kašmira cimdus, kas ne tikai būs tīkami acīm, bet arī partnera ādai. Vai pilnīgi pretēji, domā tikai par savu labsajūtu un siltumu.

[b]6. Misionāru poza[/b]

Jebkura poza, kas ķermeņus notur pēc iespējas tuvāk, būs ideāla. Lielāka berze, vairāk siltuma.

[apic=80aab6925cdb6.jpg][/apic]


[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Zem, Segas, Aukstumā
...