Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā par sevi rūpēties un justies labi?
Other user articles

Kā par sevi rūpēties un justies labi?

1/02/2021 13:46
ievietoja
[b]Mūsdienās, kad rokas, pilnas darba, un atrodamies nepārtrauktā steigā, bieži aizmirstam, parūpēties par sevi. Sūdzoties par laika trūkumu, pasliktinās veselība, izskats, un psiholoģiskais stāvoklis. Šeit būs pāris ieteikumi, kā parūpēties par sevi.[/b]

[b]Velti laiku savam psiholoģiskam stāvoklim[/b]

Atrodi veidu, kā atbrīvoties no stresa, spriedzes un negatīviem stimuliem. Tā varētu būt joga, meditācija, sports, un pat sekss. Izvēlies to, kas tev patīk, un like justies labi, ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Ir svarīgi, sevi regulāri uzturēt formā, bet rūpēties arī par garīgo stāvokli, lai neizdegtu.

[b]Spēt vienmēr realizēt idejas[/b]

Cik bieži, tavu prātu pārņem lieliska ideja, bet tu to noliec malā, izdomājot atrunas? Nav īstais laiks, varbūt vēlāk, utt. Cik bieži tu tev sev esi sacījis/usi? Ideāli apstakļi var nepienākt. Un tā arī parasti notiek. Ko dara pašpārliecināti cilvēki? Viņi cenšas izpiest maksimumu no tā, kas tiek piedāvāts. Kā piemēru var minēt: treniņi. Cilvēki atradīs atrunas – nav laika, nav finanses. Gudrs cilvēks – trenēsies mājās, nesatraucoties par tādiem sīkumiem. Vienmēr var atrast iespēju, tikai jādara, un jāpārstāj čīkstēt.

[b]Iemācies pateikt nē[/b]

Ir ļoti daudz cilvēku, kam grūti pateikt nē. Attiecīgi, viņi tiek iesaistīti aktivitātēs, to īsti negribot, lai tikai neliktu kādam vilties. Tev ir jāiemācas pateikt cilvēkiem nē, lai neizniekotu savu laiku un finanses. Ja personai tu rūpi, tu tiksi saprasts/a, pat ja tas nebūs tas, ko viņi no tevis gaidīja.
[b]
Tiec vaļā no toksiskiem draugiem[/b]

Toksiski cilvēki ir tie, kas egoistiski izmanto tevi, tavu laiku, enerģiju un pat finanses, neko nedodot pretī. Viņi neatbalsta, neieklausās, un bieži kritizē. Būt kopā ar šādiem cilvēkiem, ir dzīves izšķērdēšana. Tāpēc, padariet savu dzīvi vienkāršāku, tieciet no viņiem vaļā.

[b]Neaizmirsti rūpēties par izskatu[/b]

Varētu šķist banāli, bet dažkārt vien pietiek nogriezt matus, un dzīve izmainīsies. Izskata izmaiņas, noteikti būs patīkams atjauninājums. Galvenais, uzdrīkstēties.

Nekad neaizmirstiet par sevi, un atrodiet laiku, lai varētu sevi palutināt, jo neviens cits to jūsu vietā nedarīs.

[apic=ddf294c630320.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Seksīgi, Skaisti, Rūpes, Par, Sevi
...