Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā pareizi komunicēt ar sievietēm tiešsaistē?
Other user articles

Kā pareizi komunicēt ar sievietēm tiešsaistē?

27/04/2022 15:47
[b]Tiešsaistes iepazīšanās jau labu laiku ir mūsu vidē. Portāli, kā Clubx.lv var būt ļoti noderīgi, lai iepazītos ar sievietēm. [/b]

Neatkarīgi no tā, vai šāda veida komunikācija tev ir kaut kas jauns, vai esi jau pieredzējis, vienmēr ir daudz jautājumu, kā to darīt pareizi. Tātad, kādus jautājumus uzdot sievietēm, lai viņas ieinteresētu.

Parasti, ar tādām ziņām, kā “Kā iet?” vai “Tu esi seksīga!”, neko daudz nesasniegsi. Uzdodot pārāk daudz jautājumu par privāto dzīvi, interesēm, utt., arī nebūs lietderīgi. Runāt par pārāk pikantām lietām, arī jāuzmanās, it sevišķi, pašā komunikāciju sākumā.

Tev ir jāuzraksta kas tās, kas piesaista viņas uzmanību, un viņa ir ieinteresēta atbildet.

Mēs tev nedaudz izpalīdzēsim ar idejām.

“Kas tevi uzbudina?”
Diezgan tiešs jautājums, ar flirta piedevu. Tas sievietei liek arī noprast, ka tevi interesē viņas domas un vēlmes. Iespējams, viņa pieņems izaicinājumu, un atbildēs ar flirtu. Galvenais, ir pārņemt vadību, un turpināt šo sarunu pareizaja virzienā.

“Karstākā vieta, kur tev ir bijis sekss?”
Atbilde var būt ne tik aizraujoša kā tu būsi cerējis, bet tas nenozīmē, ka viņa ir kautrīga vai nespēj atbildēt. Tāpēc, necenties viņu vērtēt pēc atbildēm. Svarīgi ir iekustināt komunikāciju un uzsākt sarunu, pamazām pārejot daudz pikantākā atmosfērā.

“Kas ir neķītrākā lieta ko esi darījusi?”
Uzdodot jautājumu par neķītrām lietām, ļoti ātri iekustina komunkāciju. Iespējams viņa ir traka? Iespējams viņa nav nobijusies? Un atkal, ne visiem ir pieredze ar neķītrām vai pikantām lietām. Citi, iespējams kautrējas par to runāt. To ir svarīgi paturēt prātā!

Ja komunikācija sāk aktīvāk norisināties, ir svarīgi saprast, vai viņai tas patīk vai nē. Ja viņa atbildot uz taviem pikantajiem jautājumiem, uztur komunikāciju – tā ir laba zīme. Ja viņa iedod tev savu tālruņa numuru, viņa noteikti grib uzturēt šo sarunu arī ārpus tiešsaistes. Un ta jau ir solis tuvāk, lai tiktos.

[apic=5e5e19c75f06b.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...