Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā pateikt parnerim, ka tev nav noskaņojuma sek...
Other user articles

Kā pateikt parnerim, ka tev nav noskaņojuma seksam?

8/03/2023 08:19
ievietoja
[b]Daudzi no mums maldīgi uzskata, ka, ja mūsu partneris noraida mūsu vēlmi pēc seksa, tas nozīmē, ka viņu jūtas pret mums ir mainījušās. Ja seksa dinamika jau nav pietiekami sarežģīta, vairums no mums pat negrib pacelt šo tēmu. Visi cenšas saudzēt viens otra jūtas, un galu galā liekot mums pašiem justies slikti.[/b]

Tātad, tiksim skaidrībā – mūsu vēlmei nodarboties ar seksu ar savu otro pusīti (un otrādi) nav jābūt saistītai ar to, cik ļoti mēs viņus mīlam. Biežākie iemesli mūsu seksuālās intereses trūkumam ir nogurums, stress un vispārējā veselība.

Sekss ir delikāts temats lielākajai daļai pāru. Daudziem šī tēma var radīt nedrošumu, un jebkurš komentārs, var tikts uztverts kā aizskarošs.

[b]Daudzi cilvēki izvairās runāt par seksu tieši[/b]

Tā vietā mēs melojam un sakām, ka mums sāp galva vai jūtamies slikti. Daži var ātri steigties gulēt un izlikties guļam, kad nāk viņu partneris. Daži var skatīties nākamo seriāla sēriju, lai pārliecinātos, ka viņu partneris būs pārāk noguris pirms gulētiešanas. Un citi ir mēģinājuši mainīt tēmu - "ak, runājot par seksu, vai esat redzējuši jauno fotoattēlu tādu un tādu ievietotu! Tas ir tik smieklīgi" - cerot, ka cilvēks saņems mājienu.

Ir daudzi veidi, kā mēs varam paziņot par mūsu nevēlēšanos nodarboties ar seksu, un daži no tiem ir produktīvāki nekā citi. Labākais veids, kā pateikt, ka nevēlamies seksu, būtu: "nē" vai "dārgā, man šobrīd nav vēlmes nodarboties ar seksu" vai "man nav noskaņojuma". Bet, ja šādi izteikumi rada diskomfortu, jums joprojām ir jāievieš skaidrība, kā to paziņot partnerim.

[b]Ko runāt ar partneri par seksu?[/b]

Vai jūsu libido ir samazinājies? Ja jā, tad kāpēc? Varētu būt noderīgi pastāstīt savam partnerim, ka pamanāt izmaiņas savā dzimumtieksmē. Pieņemsim, ka iemesls ir tas, ka jūs pārāk daudz strādājat, bērni jūs noslogo, jums ir problēmas ar gremošanu, varbūt jūs cīnaties ar savu pašcieņu vai jūtaties, ka jūsu partneris to nenovērtē. Vislabāk partneris jūs var saprast, ja zin problēmu iemeslu, un rast kopīgi risinājumu.

Ko jūs gribētu darīt? Varbūt viss, ko vēlaties, ir ietīties segā un nerunāt ar savu partneri un nepieskarties viņam. Bet varbūt jūs vēlētos samīļoties vai skūpstīties. Varbūt esat noskaņojušies orālajam seksam. Lai arī kur jūs atrastos, noderīgi būtu informēt partneri par to.
Vai jūs gribat seksu vairāk, nekā negribat? Komunikācija ir galvenais. Vai jūtaties ērti, sperot pirmo soli seksā, vai arī parasti gaidāt un atbildat tikai uz partnera uzaicinājumu? Vienlīdz izteikta vēlme pēc seksa, vai nevēlēšanās, liek abiem justies ērtāk.

[apic=59b1f3feccdb4.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Nekāds, Bez, Seksa, Nav, Noskaņojuma, Seksam
...