Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā radīt savu telpu attiecībās
Other user articles

Kā radīt savu telpu attiecībās

27/04/2023 14:07
ievietoja
[b]Cik daudz vietas mums vajadzētu dot sev attiecībās? Uz šo jautājumu ne vienmēr ir viegli atbildēt. Mēs ne vienmēr varam precīzi zināt, kāds ir pareizais līdzsvars. [/b]
[b]
Kāpēc sava telpa ir tik būtiska?[/b]

Visām veselīgām attiecībām laiku pa laikam ir nepieciešama telpa. Atvēlot sev telpu, kas ir nošķirta no mūsu attiecībām, mēs joprojām varam saglabāt individualitāti. Ja mums ir telpa vai neierobežots laiks sev, mēs varam pievērst lielāku uzmanību savām emocijām. Dažreiz telpa ir nepieciešama, lai saprastu, kādas ir mūsu vajadzības un kā mēs varam vislabāk parūpēties par sevi. Dodot sev vietu domāšanai un emociju apstrādei, mēs arī samazinām iespēju, ka mēs apvainosim vai slikti komunicēsim ar savu partneri. Kopumā telpa sniedz emocionālu skaidrību, iespēju rūpēties par mūsu īpašajām vajadzībām un individualitātes sajūtu, no kuras mēs visi varam gūt tikai labumu.

[b]Kā saglabāt telpu savās attiecībās?[/b]

Komunicē ar savu partneri

Lai radītu telpu attiecībās, ir atklāti jākomunicē ar partneri. Pārrunājiet ar viņu, kad, kā un kāpēc tev ir nepieciešams laiks sev. Būdams/a godīgs/a un atklāts/a par savām vajadzībām, tavs partneris/e zinās, kā var tev pielāgoties.

Teikt, ka tev ir nepieciešama telpa, nenozīmē, ka tev nepatīk pavadīt laiku vienam ar otru vai ka jūsu attiecībās kaut kas nav kārtībā. Ir veselīgi spēt atpazīt un cienīt, ka ikvienam laiku pa laikam ir vajadzīga telpa, tostarp partnerim un pašam/ai.

Ieplāno laiku tikai sev

Lai gan ir svarīgi kvalitatīvi pavadīt laiku ar savu partneri, tikpat svarīgi ir pavadīt kvalitatīvu laiku ar sevi. Apsver, kā tu vari atrast sev laiku, un ko darīt šajā laikā, lai atjaunotu spēkus. Varbūt vēlies no rītiem doties pastaigā, lai izvēdinātu galvu un uzņemt pozitīvas emocijas. Vai varbūt vēlies dažus vakarus veltīt lasīšanai, nevis vienmēr kopā ar partneri skatīties TV pārraides. Un tas nav savtīgi, dažkārt domāt par sevi, tas atjauno tevi, lai vari atkal nodoties attiecībām. Un tas ir nepieciešams ikvienam.

Nosaki robežas

Daļa no tā, kas veido veselīgas attiecības, ir robežu noteikšana ar savu partneri. Ir daudz dažādu robežu veidu, ko mēs varam noteikt, taču svarīgs ir lēmums par to, kad jums ir nepieciešama sava telpa un laiks vienam no otra. Atklāti runājiet ar savu partneri par robežām, kuras vēlaties noteikt sev, lai koncentrētos uz svarīgām lietām, piemēram, darbu vai pašaprūpi.

Izdomā mazus veidus kā radīt telpu sev

Pat ja tu nevari izveidot daudz fiziskas telpas no sava partnera, ir nelieli veidi, kā piešķirt vietu sev. Varbūt tu nolem uzlikt austiņas, ja ir nepieciešams koncentrēties uz sevi vai darbu. Varbūt tu dodies kādā izbraucienā, lai izkļūtu no mājas vai veiktu lietas. Vai arī vienkārši vēlies pavadīt laiku skatoties izrādi vai gatavojot maltīti, kamēr partneris/e veic kādu citu darbību, arī tas ir pareizi.

[apic=0e76b3dc90963.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Attiecības, Telpa, Attiecībās
...