Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā rūpēties par seksa lelli?
Other user articles

Kā rūpēties par seksa lelli?

31/08/2022 15:41
ievietoja
[b]Pēdējo gadu laikā, seksa lelles ir ieguvušas lielu popularitāti. Ar to var piepildīt visas savas kvēlākās fantāzijas. Piedāvājuma klāsts ir ļoti plašs, no lētām, piepūšamajām, līdz pat ļoti dārgām un kvalitatīvām. Ja tu zini, kā pareizi par lelli parūpēties, tad tā tevi izklaidēs ļoti ilgi.[/b]

Lai seksa lelle nezaudētu savas īpašības un kalpotu gadiem, tai ir jāpievērš īpaša uzmanība.

[b]Kā parūpēties par seksa lelli?[/b]

Kā jebkurai citai seksa rotaļlietai arī lellei ir nepieciešama īpaša aprūpe. Nepietiek vien ar nomazgāšanu pēc lietošanas. Ir svarīgi pareizi uzglabāt, pareizā temperatūrā. Ja vieniem patīk lelli atstāt turpat gultā, tad citi dod priekšroku to noglabāt, lai citi neredz. Ņemot vērā lelles izmēru - tā prasa daudz vietas. Nepietiks vien ar iestūķēšanu skapī, jo tur vienkārši vietas nebūs.
[b]
Kādi ir uzglabāšanas pamatnosacījumi?[/b]

• Neturi to tiešos saules staros, jo tas var izmainīt lelles krāsu;
• Turi lelli sausā vietā, istabas temperatūrā. Izvairies no vietām, kur ir mitrs un var veicināt pelējumu;
• Drošai lelles uzglabāšanai var iegādāties īpašu kasti, vai vari izmantot to pašu kasti, kurā lelle iegādāta;
• Neturi lelli salocītu, vai jebkādā citā nedabīgā pozā ilgstoši. Lelle var tikt bojāta – ieplaisāt, sakrunkoties, vai kā citādi tikt sabojāta;
• Pat ja lelle šķiet ļoti stingra, nemētā to vai nerausti pie ekstremitātēm, jo tas var bojāt to;

Pārliecinies, ka seksa lelle ir vienmēr labi iepūderēta. Vari izmantot bērniem paredzēto pūderi vai kādu citu, kas tev patīk. Pūderis palīdz noturēt lelles kvalitāti. Lelles āda kļūst gludāka un maigāka, kas palīdz sasniegt lielāku baudu. Ja izmanto lelli bieži, tad pūderi arī lieto bieži. Ja tu tikko nopirki lelli, pirms lietošanas tā arī ir jānotīra. Un pēc tam vismaz reizi 2 nedēļās.

Tīrīt lelli ir svarīgi, ne tikai, lai tā kalpotu ilgāk, bet arī tavas veselības labad. Ja netīrīsi savu rotaļlietu, var ieviesties baktērijas, tās atverēs, kas var novest pie infekcijas. Ja tavai lellei ir atvienojami caurumi, tad tīrīšanai nevajadzētu sagādāt problēmas. Vienkārši atvienojiet tas un nomazgājiet siltā ūdenī, ka arī veiciet nepieciešamo deinfekciju, ar speciāliem, tam paredzētiem līdzekļiem. Lellēm, kurām nav noņemamas ekstremitātes, tīrīšana ir daudz sarežģītāka. Tīri caurumus, kā parasti to darītu, un pec tam izsusini ar tamponu. Žāvējot lelli, netur blakus radiatoriem vai aklātai liesmai. Ļauj tai izžūt dabīgi. Lai retāk jāmazgā, lieto prezervatīvu, tādējādi, neļaujot iekļūt nevajadzīgiem šķidrumiem. Ņem vērā, ka silikona lellēm nedrīkst izmantot produktus, kas satur alkoholu (salvetes, smaržas, utt) vai silikona saturošus lubrikantus. Tāpat, nemazgā ar raupjām lupatām un švammēm, lai nebojātu lelles virsmu.

[b]Vai ir jāmazgā lelles parūka?
[/b]
JĀ – tā noteikti ir jāmazgā, bet ne pēc katras lelles lietošanas. Parūka pirms lelles mazgāšanas ir jānovelk. Kārtīgi jāizķemmē, sākot no matu galiem, pamazām virzoties uz augšu. Vislabāk ir mazgāt ar rokām kādā lielā bļodā. Ielej aukstu ūdeni (silts var sabojāt matu stuktūru) un pievieno ziepes vai šampūnu bez sulfātiem. Iegremdē to un maigi maisi tad ļauj ievilkties uz vismaz 5 minūtēm. Tad nospied putas un izķemmē. Tad atstāj to izžūt. Pēc tam nedrīkst apstrādāt ar dažādiem pūšamajiem, vai matu līdzekļiem.

[apic=b327e8f093f46.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Seksa, Lelle
...