Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā seksa rotaļlietas ietekmē attiecības
Other user articles

Kā seksa rotaļlietas ietekmē attiecības

13/04/2023 18:10
ievietoja
[b]Seksa rotaļlietu izmantošana, lai uzlabotu seksuālo pieredzi, neatkarīgi no tā, vai izmantojat vienatnē vai kopā ar partneri, vairs nav tabu. Mūsdienās seksa rotaļlietas ir daļa no kultūras, vismaz seksuālās. Sākot ar jauko un diskrēto mazo vibrējošu dzelteno pīli, ar kuru varat “spēlēties” savā vannā, līdz daudzfunkcionāliem vibratoriem. Pieaugušo rotaļlietu tirgū ir kaut kas ikviena gaumei.[/b]

[b]Pacelt jautājumu[/b]

Tavi draugi ir pārliecinājuši tevi par apbrīnojamo orgasmu, ko viņi piedzīvo tagad, kopš ir ienesuši guļamistabā seksa rotļlietas. Arī tu vēlies to piedzīvot, taču uztraucaties apspriest šo tēmu ar savu partneri.

Vai viņš jutīsies apdraudēts no mehāniska drauga klātbūtnes gultā? Vai viņš domās, ka tu izmantoji šo stimulatoru, jo viņš nav pietiekami labs gultā? Vai tu varētu kļūt atkarīga no seksa rotaļlietas sava prieka pēc, padarot savu reālo partneri nederīgu?

Esiet drošs, neviens no šiem scenārijiem nenotiks. Uz seksa rotaļlietu jāskatās kā uz baudas uzlabošanu, nevis partnera aizstājēju. Tāpat kā garšvielu pievienošana jau brīnišķīgam ēdienam, seksa rotaļlieta tikai paceļ seksu citā līmenī, taču nesabojā sākotnējo pieredzi.

[b]Kā uzsākt sarunu tā, lai tavs partneris iesaistītos šajā idejā?[/b]

Lai sāktu, dari savam partnerim zināmu, ka esi ļoti ieinteresēta, lai jūsu seksuālā dzīve būtu karsta un pikanta. Pārliecinies, ka viņš zina, ka tev patīk ar viņu mīlēties, taču, vai nebūtu lieliski, ja jūs kaut ko uzlabotu?

Atgādini viņam, ka pāriem, kuri pēta jaunus veidus, kā būt intīmiem, tostarp izmēģina vienu vai vairākas seksa rotaļlietas, parasti klājas labāk ilgtermiņu attiecību saglabāšanā.

Tu, visticamāk, atklāsi, ka tavs vīrietis pilnībā piekrīt tavai vēlmei eksperimentēt ar seksa rotaļlietām. Galu galā labs partneris ir tas, kurš ir gatavs ieguldīties.

[b]Ļauj partnerim izvēlēties seksa rotaļlietas[/b]

Lai šī pieredze būtu patiesi erotiska, atlases lēmumā iesaisti savu partneri. Ja jums ir ērtāk iepirkties tiešsaistē, kopā izpētiet dažas pieaugušo rotaļlietu vietnes. Nesteidzieties un padariet šo kā priekšspēles daļu.

Apskatiet dažādus modeļus — klitora, maksts, anālās atveres stimulāciju — un runājiet par to, ko jūs vēlētos piedzīvot. Pajautā viņam, vai viņam ir priekšroka, ko viņš vēlētos izmantot. Apskaties funkcionalitāti. Lasi atsauksmes.

Pārbaudi viņa komforta līmeni ar šo jauno ideju. Atgādini viņam, ka tu nemeklē viņam aizstājēju, bet gan kaut ko jautru un erotisku, lai privātos brīžus atsvaidzinātu.

Seksa rotaļlietas izmantošana var stiprināt attiecības un seksuālo apmierinājumu ikvienam, kurš ir atvērts un ciena savu un partneru seksuālo baudījumu.

Ir svarīgi, lai sarunās par seksa rotaļlietām būtu atklātības un nenosodīšanas sajūta. Ja jūti, ka tavs partneris ir atturīgs pret ideju eksperimentēt, runājiet par to, no kurienes šī pretestība varētu rasties. Ja viņš ir noraizējies, tu varētu dot priekšroku vibratoram, nevis viņam, kliedē šo mītu. Tu vari dalīties ar viņu statistikā, ka tikai 25% sieviešu sasniedz orgasmu ar maksts dzimumaktu, tomēr gandrīz 100% sieviešu sasniegs orgasmu, ja mīlēšanās spēlē tiks iekļauta seksa rotaļlieta.

Ja tav vīrietis joprojām vilcinās, vienkārši sniedz viņam “izmēģinājuma piedāvājumu”. Kad viņš redzēs, cik karstas lietas var būt ar vibratora iekļaušanu un kā tavs uzbudinājums izplatīsies un ietekmēs viņa uzbudinājumu, viņš brīnīsies, kāpēc viņš vispār apšaubīja seksa rotaļlietas ietekmi uz jūsu attiecībām.

Pirms tu to pamanīsi, viņš automātiski ķersies klāt pie šīs seksa rotaļlietas katru reizi, kad vēlēsies nolaisties un sasmērēties ar tevi!

[apic=7e1fe96b1b730.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Seksa, Rotaļlietas, Attiecības
...