Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā tupināt attiecības , ja tev ir bijis lielisk...
Other user articles

Kā tupināt attiecības , ja tev ir bijis lielisks pirmais randiņš

8/09/2023 15:58
ievietoja
[b]Jauns pirmais randiņš var radīt milzīgu jucekli – vai es viņam patikšu, ko man vilkt mugurā, pēc randiņa – kā es uzvedos,vai pateicu kaut ko ne tā. Emocijas ir dažādas. Daži ieteikumi, lai to visu padarītu vienkāršāku[/b]

[b]1. Nespēlē spēlītes[/b]

Atteiksimies no novecojušiem, ar dzimumu saistītiem noteikumiem par to, cik ilgi jāgaida, pirms sazināties. Ja jūs lieliski pavadījāt laiku, tad ir normāli to arī atzīt. Un ir normāli to pateikt uzreiz pēc randiņa. Atceries, ka tu nemēģini slēpt savu personību no potenciālā partnera, bet gan parādīt viņam, kas tu esi, lai saprastu, vai viņš tev ir piemērots.
[b]
2. Esi tieša[/b]

Sarunu vari uzsākt ar kaut ko vispārēju – “Prieks iepazīties!”. Un tad esi tiešāka – pasmejies par viņa jociņiem, uzdod jautājumus par jau dzirdēto (tas liks saprast, ka ieklausies viņā).
[b]
3. Plānojat atkaltikšanos[/b]

Galvenais mērķis ir neiestrēgt sms sarakstē. Tev ar steigu ir jānorunā nākamā tikšanās reize.
Piemērām – es vakar lieliski pavadīju laiku. Es labprāt atkal satiktos. Ja tev nav citi plāni, būtu lieliski šajā nedēļas nogalē.
[b]
4. Nolasi signālus[/b]

Ja tev šķiet, ka randiņš bija lielisks, bet tavam partnerim nē – tad tas nebija lielisks. Ja viņš neatbild uz tavām ziņām, ir vērts tam pievērst uzmanību.
[b]
5. Prasi skaidrību[/b]

Teiksim tā, tu pasaki, ka lieliski pavadīji laiku, bet pēc nedēļas vēl neesi saņēmusi atbildi, necenties minēt, bet pajautā tieši.
Pamēģini ko tādu:
“Es labprāt ar tevi atkal tiktos, bet īsti nesaprotu, ko tu gribi. Meklēju kādu, kas ar mani ir atklāts. Vai tu esi tāds?”

[apic=a539100431313.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Randiņi, Attiecības
...