Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kad ir laiks beigt attiecības?
Other user articles

Kad ir laiks beigt attiecības?

20/12/2022 17:32
ievietoja
Atpazīsti zīmes

1. Pajautā sev, vai tev patīk tā persona par ko esi kļuvusi šajās attiecībās. Ir dabīgi, ka pāri piedzīvo nelielas pārmaiņas esot attiecībās, gan ikšējas, gan ārējas. Lai nu kā, ja lielākā daļa izmaiņu ir negatīvas, tad laiks ko mainīt. Pajautā sev, vai esi piedzīvojis/usi negatīvas personības pārmaiņas:

Kļuvis/usi aizkaitinātāks/a vai nelaipns/a.
Esi pazaudējis/usi pašpārliecinātību vai pašcieņu.
Atgriezies pie sliktiem ieradumiem no pagātnes.

2. Nosver, cik daudz esi upurējies/usies šīm attiecībām. Ideāli, ja tavas attiecības neattur tevi no tavu mērķu sasniegšanas – iegūt augstāko izglītību, strādāt noteiktā sfērā, vai dzīvot vēlamajā rajonā. Ja jūti, ka partneris/e tev prasa ziedoties attiecībām, bet viņš/a to nevēlas, tad ir vērts padomāt, vai jēga turpināt šīs attiecības.

No otras puses, attiecības, kurās neesi gatavs/a upurēties vai rast kompromisu, bet pieprasi to no sava partnera/es, jums nav īstās.

Ņem vērā, ka kompromiss ir dabīga attiecību daļa. Ne vienmēr attiecības būs tādas, kā iztēlojies, bet ziedoties attiecībām nav vērts, ja tevi tas nedara laimīgu.

Ik pa laikam, katram no partneriem ir jāziedojas, bet tas nedrīkst būt nepārtraukti. Ir svarīgi, ka tavs/a parneris/e ziedojas tikpat daudz, kā tu.

3. Pajautā sev, vai vēl joprojām esi iemīlējies/usies. Tās sākotnējās sajūtas, kas attiecību sākumā, var ātri pagaist. Bet veselīgās attiecībās, patiesa mīlestība un rūpes par otru, nekur nepazūd. Ja tu jūties citādāk, vai neizjūti vairs tik stipru emocionālu saikni, zini, tās ir attiecību beigas.

Aizdomājies par to, kāpēc tavs/a partneris/e tevi mīl, vai pretēji, nemīl. Ir grūti atklāti runāt par savām jūtām.

Pamēģini “Jau labu laiku man liekas, ka attālināmies viens no otra. Ir grūti to jautāt, bet vai tu mani vēl mīli?”

Ja attiecības vēl ir svaigas. Tad labāk sarunu uzsākt ar: “Es zinu, ka mēs esam kopā tikai 6 mēnešus, bet vai tev ir sajūta, ka tu sāc, vai domā, ka varētu manī iemīlēties? Jo es īsti nesaprotu, kurp šīs attiecības ved? “

[apic=9e64adabedf16.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Attiecības, Attiecību, Beigas, Mīl, Nemīl
...