Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kādu lubrikantu izvēlēties?
Other user articles

Kādu lubrikantu izvēlēties?

13/12/2022 16:13
ievietoja
[b]Tu noteikti esi pamanījis/usi, ka veikalā un aptiekās ir pieejams plašs klāsts ar dažādiem lubrikantiem. Bet kurš tieši ir piemērotākais tev? Starp tik daudzām dažādām firmām, ir pašsaprotami, ka var apjukt. Aplūkosim dažus faktus, kas varētu atvieglot tavu izvēli. [/b]

[b]1. Izmanto savām seksuālajām vajadzībām un masturbēšanai, uz ūdens bāzes ražotus lubrikantus.[/b]

Lubrikantus uz ūdens bāzes var izmantot visam – tas der gan masturbēšanai, gan sader ar jebkuru seksa rotaļlietu. Tu pat vari iesmērēt savus prezervatīvus, un nav jāuztraucas, ka tie tiks sabojāti. Diemžēl lubrikants uz ūdens bāzes viegli nomazgājas, tāpēc sekss dušā vai ūdenī, nav tā labākā ideja.
[b]
2. Ilgstošam priekam, izmanto uz silikona bāzes ražotus lubrikantus.[/b]

Silikona lubrikantā nav ūdens, tāpēc nav jāsatraucas, ka tas varētu nomazgāties. Šis lubrikants ir lielisks seksam dušā, anālajam seksam, vai seksam baseinā. Diemžēl, šis lubrikants ir daudz biezāks, un var radīt diskomfortu, lietojot to ar seksa rotaļlietām.

Nelieto lubrikantu uz silikona bazes, ja izmanto seksa rotaļlietas, kas ir no silikona – tas sabojās tavas rotaļlietas.

[b]3. Masāžai vai masturbēšanai ar dzimumlocekli labāk izmantot uz eļļas bāzes ražotus lubrikantus. Bet nekādā gadījumā uz prezervatīviem. [/b]

Šis lubrikants ir slidenākais no visiem, bet arī smalkākais. Tas ir lielisks priekš dzimumlocekļa, vai sniedzot partnerim intīmo masāžu. Diemžēl, ķermenis nevar uzsūkt eļļu, tāpēc, to labāk neizmantot iekšēji vagīnā. Šie lubrikanti saēd lateksu, tāpēc nezimantojiet tos lateksa prezervatīviem.

Daži lubrikanti uz eļļas bāzes, tiek uzskatīti, kā “masāžas eļļa”.

Kopumā, lubrikantus uz eļļas bāzes nevajadzētu izmantot seksā.
[b]
4. Labākām izjūtām, pamēģini lubrikantus kas silda vai kas dzesē. [/b]

Sildošie lubrikanti padara tavu ādu karstāku, kas tavu intimitāti ar partneri padarīs aizraujošāku. Līdzīgi ir ar dzesējošiem, kas seksu padara daudz stimulējošāku.

Dzesējošie lubrikanti ļoti labi iet kopā ar stikla vai metāla rotaļlietām.

Dažiem, sildošie lubrikanti var šķist kairinoši. Pirms to izmanto, uzliec uz neliela laukuma ķermenī, lai saprastu savas sajūtas.

[apic=3e95a3cf757a2.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...