Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kāpēc seksa sludinājumi ir labi?
Other user articles

Kāpēc seksa sludinājumi ir labi?

29/04/2022 18:31
Cilvēki turpina apgalvot, ka seksa iepazīšanās un seksa sludinājumi ir slikti, jo cilvēki šeit nodarbojas ar pakalpojuma pārdošanu un pirkšanu. Šajā gadījumā prece ir seksa pakalpojumi. Ja ir pieprasījums, būs piedāvājums. Šo likumu, visi jau sen zina. Dažiem tas ir pieņemami, bet citiem nē. Tiem, kam tas nav pieņemami, izturas naidīgi pret tiem kam ta liekas pieņemami. Cilvēkiem škiet, ka viņiem ir jāiet uz radiņiem, jākomunicē, jāsavaldzina vienam otru. Tādējādi, noķerot seksuāli transmisīvās slimības. Vai tiešām ir tik slikti?

Protams, parastas attiecības ir labas, neviens to nenoliedz. Gribēt baudīt dzīvi arī neliegsi, galvenais, izsargāties.

Iedomājies vīrieti, kuram nav laika, bet gribās apmierināt savas seksuālās vajadzības. Varbūt viņam nav laika iet uz randiņiem, kas ilgst stundām ilgi. Pēc šiem randiņiem, viņš vēl joprojām nebūs pārliecināts vai turpināt un iet tālāk. Iespējams, būs zemē nomest laiks. Labākais variants ir doties pie profesionāles un padarīt sevi laimīgu. Padomā par to.

Nobeigumā, nav nekā slikta maksāt prostitūtai, ja tava vienīgā vēlme ir seksuālā apmierinātība. Nav lieki iztērēta nauda dāvanām, ziediem, un galu galā neko nesaņemt pretī.

Nesteidzamies viens otru nosodīt.

[apic=adb70b1ec03e7.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Seksa, Sludinājumi
...