Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kāpēc sievietes izvairās no orālā seksa veikšanas?
Other user articles

Kāpēc sievietes izvairās no orālā seksa veikšanas?

12/04/2021 13:49
ievietoja
[b]Minets, ir visiekārojamākais baudas veids vīriešiem. Lai nu kā, ir pāri, kam orālais sekss ir karsta tēma, un ne tajā labākajā veidā. Parasti, sieviete atsakās vīrieti apmierināt orāli, jo uzskata, ka tas nav pareizi, vai pat grēcīgi. Bet psihologi uzsver, ka tam var būt vēl citi iemesli. [/b]
[b]
Labās meitenes komplekss[/b]
Ir sievietes, kas vienmēr citu acīs grib labi izskatīties. Tai pat laikā, viņas alkst pēc piedzīvojumiem, bet nezina kā. Ja kopš bērnības, meiteni ir ietekmējuši vecaki ar savu viedokli par to, kas pareizi un kas nē, viņai nav bijusi iespēja izpausties. Attiecīgi, viņa neprot savadāk, kā ir pieņemts, pat ja ir jau pieaugusi sieviete. It īpaši, ja vecāki ir bijuši strikti konservatīvi.
[b]
Atšķirtības sajūta[/b]
Dažkārt, sievietes atsakās negibot, jo bail kļūt par kaut ko mazsvarīgu, dēļ acu kontakta un komunikācijas trūkuma. Sievietēm, viena no svarīgākajām lietām attiecībās, ir komunikācija un acu kontakts. Ja starp partneriem, nav šīs saiknes, parādās nemiers. Sievietēm, bail, ka vīrietis kļūs atkarīgs no orālā, kā rezultātā attiecības vienkārši izjuks.

[b]Zems pašnovērtējums[/b]
Ja sieviete sev neuzticas, un uzskata, ka nav vīrieša mīlestības vērta, viņa nekad nesniegs tādu dāvanu. Apmierinot vīrieti orāli, viņa tikai samazinās savu pašnovētējumu.

Šī iemesla dēļ, sieviete atsakās to darīt. Ir svarīgi apzināties, ka personas seksuālās vajadzības ir tikpat svarīgas, kā ēst un gulēt. Ja tu atklāj problēmu un spēj ieklausīties partneres vēlmēs, ir iespēja kļūt vēl intīmākiem, atvērtākiem, vienam pret otru. Protams, šajā situācijā, ir svarīgi meklēt psihologa palīdzību.

[apic=c91de6700af54.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Orālais, Sekss, Minets, Nepatīk
...