Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kāpēc svingeri ir ļoti laimīgi cilvēki?
Other user articles

Kāpēc svingeri ir ļoti laimīgi cilvēki?

25/04/2022 17:36
ievietoja
Vai esi komunicējis ar svingeriem, vai bijis kādā svingeru pasākumā? Nav grūti pamanīt, ka svingeri ir ļoti komunikabli un laimīgi cilvēki. Pastāv ļoti liela iespēja, ka viņu attiecības ir perfektas, un iespējams, nav konfliktu. Daudzi jautā, kas ir viņu attiecību nolēpums. Viņi var viegli nomainīt savu partneri, un nekļūt dēļ tā grezsirdīgi vai aizskarti.

Gandrīz katrs no mums sapņo par iespēju nodarboties ar seksu ar citām personām. Mēs skatāmies porno filmas un citas aizraujošas ar seksu saistītas lietas. Tas ir pilnīgi normāli, tas ir dabiski, ka vīrietis ļoti bieži izjūt alkas pēc kaut kā cita, pēc kaut kā vairāk. Ja jūs esat pāris, tikties ar citiem un odarboties ar seksu, tas nav iespējams, jo tā ir krāpšana un attiecību sagraušana. Svingeriem nav tādu problēmu, jo viņi ir brīvi no saistībām vienam pret otru. Viņi dodas uz svingeru pasākumiem, un satiekas tur ar sev līdzīgiem. Turviņi var mainīties ar partneriem. Protams, šādos pasākumos ir arī savi noteikumi. Ja kāds saka NĒ, tas nozīmē NĒ. Tas nav apspriežami! Katram pārim ir jānosaka robežas, pirms doties uz tādiem pasākumiem. Kas ir pieņemami, kas nē. Nevienam nav jāizjūt diskomforts. Ja tas noskaidrots, tad atliek tikai izbaudīt ballīti.

Pēc šāda tipa orģijām, pāris ir ļāvies baudai un kaislei, un pēc tam, var atgriezties atpakaļ pie ģimenes idilles. Protams, sākumā ir grūti, itsevišķi jaunpienācējiem, jo ir jāstrādā ar savām attiecībām un tās jāstiprina.

[apic=1deb0613a5ebc.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...