Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Karstas un jautras seksa spēles
Other user articles

Karstas un jautras seksa spēles

26/10/2021 18:28
ievietoja
[b]Vai atceries tādas spēles kā “Patiesība vai darbība” un “Pudeles griešana”? Mēs piedāvājam spēles, kas uzlabotas, un der ne tikai divatā, bet jautrā kompānijā. [/b]

[b]Patiesība vai darbība[/b]

Šī spēle ir sevi pierādījusi laikam ejot, un ir populāra vēl joprojām. Kā ne kā, patiesība vienmēr ir bijusi aizraujoša. Tu to vari spēlēt ar savu partneri gultā. Uzdodat viens otram intīmus jautājumus, un izaiciniet viens otru erotiskām rotaļām. Jūs jau varat laikus sagatavoties.

[b]Pudeles griešana[/b]

Šo var spēlēt divatā. Kāda ir iespēja, ka pudele pagriezīsies pret tavu partneri? Tās prasīs iemaņas. Varat vienoties, ka tas, pret kuru pagriezīsies , jānovelk viens apģērba gabals.
[b]
Kārts padošana[/b]

Šī ir jāspēlē kompānijā. Noteikumi ir vienkārši – ievelc elpu tā, lai kārts turās pie tavas mutes, un pasniedz to blakus esošajai personai. Viņam ir kārts jāpiesūc pie savām lūpām. Jautrība garantēta, neatkarībā no vecuma.

[b]Paslēpes[/b]

Šo arī var spēlēt divatā. Viens slēpjas, otrs meklē. Izdomājat savus nosacījumus, piemērām: tam ks meklē, ir minūte laika atrast, citādi tiks sodīts. To, kā tiks sodīts, izdomājat paši.

[b]Kāršu spēles[/b]

Viss ir vienkārši: spēlējiet īsas kāršu spēles, un zaudētājam, ir jānovelk viens apģērba gabals.

[b]Tvisters[/b]

Katru reiz, kad pienāk tava kārta, tev ir jānovelk apģērba gabals. Dažkārt, jūs esat tādās pozās, ko pat kamasutrā nevar atrast.


[apic=7c98d1da88a6e.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Spēles, Pieaugušo, Spēle
...