Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kas ir mazohists? Un vai es esmu?
Other user articles

Kas ir mazohists? Un vai es esmu?

2/08/2022 16:36
ievietoja
[b]Seksā un dzīvē ir cilvēki kam patīk ciest vai ir pašaizliedzīgi baudas dēļ. Seksā, mazohisms ir veselīgs, ja tas tiek izpētīts caur BDSM spēlītēm. Lai nu kā, ja tas sāk pārņemt tavu ikdienu, tava dzīve var kļūt sarežģīta. Šodien mēs aplūkosim divus seksuālos mazohisma veidus.[/b]

Ja šo lasa seksuālais mazohists, viņam varētu šķists, ka kāda informācija izpaliek. Bet tā varētu būt, jo katrs mazohists dod priekšroku indviduālai spēlei. Tas, kas der vienam, neder visiem.

Daudziem mazohistiem patīk izjust sāpes, kā piemēram, spiešana, kniebšana, iepļaukāšana, pēršana vai dedzināšana (ar karstu vasku). Tiem, kas nav pieredzējuši vai vienkārši ir ziņkārīgi, var nesaprast, kā sāpes var sagādāt baudu? Ja runājam pēc psiholoģiskā viedokļa, sāpes un bauda aktivizē vienu un to pašu nerva mehānismu smadzenēs.

“Bauda un sāpes ir ciešā mijiedarbībā ar dopamīnu un opioīdo sistēmu smadzenēs, kas regulē neirotransmiterus, kas ir iesaistīti uz atalgojumu vai motivāciju orientētā uzvedībā, kā ēšana, dzeršana un sekss.”

Maria Cohut, Ph.D.

Tātad, sāpes, kas tiek piedzīvotas kontrolētā veidā un ar uzticamu partneri pastiprina seksuālo pieredzi tik daudziem mazohistiem. Un kā jau tikko minējām, spēja kontrolēt notiekošo ir ļoti svarīgs faktors. Izjust sāpes, bet tai pat laikā justies droši, ļauj izbaudīt visas lieliskās izjūtas, nevienam nenodarot pāri.

Ja mēs pret galdu sasitīsim īkšķi, tas būs sāpīgi, bet ja mūs iepērs ar pletni, mēs to izbaudīsim, jo
Psiholoģiskais un seksuālais mazohisms ir ļoti līdzīgs, jo persona apmierina savas vajadzības caur sapēm, pazemojumu vai noliegumu. Seksuālajā sfērā tam ir ļoti stingri ierobežojumi, kad parādās apmierinājums. Psiholoģiskam mazohistam, apmierinājums parādās brīžos un veidos, ko pat grūti iztēloties. Iezīmes šiem mazohistiem parādās viena pēc otras un laiku pa laikam nāk uz āru:

[b]Nespēja pateikt nē[/b]
Vai jūs vienmēr piekrītat apņemties, kad kāds pieprasa jūsu pūles vai laiku? Vai jūti šajās situācijās spiedienu teikt JĀ, lai saņemtu atzinību vai izskatītos citu acīs “labi”? Šie mazohisti tādējādi izjūt agoniju.
[b]
“Glābjot” citus[/b]
Ārpus labdarības vai citām kolektīvām darbībām, mazohists var uzņemties, piemēram, glābt apkārtējo vidi, izmisīgi cīnoties ar piesārņojumu, lai tikai justos ar katru reizi arvien vainīgāks. Mazohisti var sev iestāstīt par “zaudētiem cēloņiem”, tādējādi nekad neko neatrisinot, un ieskaidrojot sev, ka nav pietiekami labi. Tas viņus vedina upuru, mocekļu un pāridarītāju lomās, kas galu galā noved pie neveselīga psiholoģika apļa.

Ja šāda uzvedība ārēji izskatās cēla un sevis ziedojoša, tad samet visu tieši vidū, ko viņi nespēja atrisināt, un galu galā nonāk līdz azkaitinājumam. Mazohistiem, sākot meklēt palīdzību, ir svarīgi, lai psihologs, tam pieiet lēnām un cenšas noskaidrot īsto iemeslu šādai uzvedībai.

[apic=9f4f248a7f8f8.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Mazohists, Sekss
...