Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kas ir šibari māksla?
Other user articles

Kas ir šibari māksla?

19/09/2022 17:57
ievietoja
[b]Šibari no Japāņu valodas nozīme “sasiet”. Šibari ir erotiska sasiešanas māksla. [/b]

Šibari māksla nāk no Hojo klana, kas ierobežo vergu brīvību. Japānā no 1400tajiem līdz 1700tajiem, vietējās autoritātes un samuraji Hojo-jutsu mākslu izmantoja kā ieslodzījumu un spīdzināšanu. Izmantojot dažādas sasiešanas un mezglošanas tehnikas, samuraji demonstrēja savu autoritāti, lai pavergotu cilvēkus.

18 gadsimta beigās un 19 gadsimta sākumā, Hojo-jutsu kļuva par erotisko pavergošanu. Mūsdienās, it īpaši rietumos, tā vairāk ir zināma, kā Šibari. Tā ir vairāk garīga māksla, mazāk cīņas.

Šibari takelāžas stils, ko rada ar virvēm, palīdz veidot ģeometriskus šablonus un veidolus. Virvju tekstūra un mezgli uz ķermeņa viens ar otru kontrastē, bet tai pat laikā izskatās dabīgi. Sasiešana ietver arī krāsu burvību, jo daži mākslinieki krāso ķermeni un virves. Šibari māksla maigi iekļaujas orgānos, bet paši mezgli ir jāsasien ļoti pareizi.

Virves un mezgli astētiski veidojas ap ķermeni, tikmēr pati sasiešana uzsver cilvēka iezīmes, kā – jutīgumu, ievainojamību, spēku un varu. Mezglu atrašanās vietas stimulē atsevišķus ķermeņa punktus, gluži kā akupunktūra. Šāds spiediens uz atsevišķiem ķermeņa punktiem, tiek saukts par šiatsu (no Japāņu valodas – masāža).

Papildus, Šibari siešana, veido skaistu rakstu no virves. Šāda siešana atspoguļojas uz visu ķermeni: augstāks endorfīnu līmenis, adrenalīns, un visi citi hormoni, kas ir organismā, un ir atbildīgi par eiforiju.

Šibari pamatā ir pavergošana un pakalpošana. Šibari māksliniek ir virvju un mezglu mākslinieks. Viņa darbs ir apvienots ar skaistumu, bezpalīdzību un daudzām citām pieredzēm.

[apic=dea0ad08303aa.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Šibari, Māksla
...