Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kas notiek ar vīrieti pēc seksa?
Other user articles

Kas notiek ar vīrieti pēc seksa?

8/05/2023 17:14
ievietoja
[b]Sekss ir svarīga laulāto attiecību sastāvdaļa. Lai gan mīlestība ir pietiekama, lai turētu kopā divus cilvēkus, fiziskā tuvība padara saikni vēl stiprāku ar katru dienu. [/b]

Vīrieša ķermeņa stadijas pirms seksa, seksa laikā un pēc seksa

Vīrietis iziet cauri sekojošām stadijām:

1. Uzbudinājums
2. Dzimumakts
3. Orgasms
4. Izturības periods.

[b]Uzbudinājums[/b]

Testosterons ir primārais hormons, kas izdalās, kad vīrietis ir uzbudināts vai satraukts. Tas ir ļoti svarīgs hormons vīrieša organismā, kas atbild par libido, reproduktīvo orgānu augšanu, muskuļu augšanu vai uzturēšanu. Līdz ar to, reaģējot uz seksuālo stimulāciju, izdalās neirotransmitera dopamīns. Dopamīns ir labsajūtas hormons, kas izdalās arī brīžos, kad cilvēki dara kaut ko, kas viņiem patīk.

Kad vīrietis kļūst uzbudināts, iegurņa rajonā ieplūst vairāk asiņu, paplašinot muskuļus, sēklinieku maisiņus, padarot dzimumlocekli erektīvu. Uzbudinājuma laikā rodas asinsvadu sastrēgums, un sēklinieki kļūst lielāki.

[b]Dzimumakts
[/b]
Šis ir posms, kad vīrietis ir pašā darbībā. Tiek uzturēti visi hormonu līmeņi un saglabāts asins tilpums iegurņa rajonā.
[b]
Orgasms[/b]

Darbībai turpinoties, neirotransmiteri signalizē sēkliniekiem, lai tie izvadītu spermu no sēkliniekiem un sēklu šķidrumus, ko ražo prostatas dziedzeris. Pirms tas notiek, visbiežāk sēklinieki pārvietojas uz augšu, tuvāk ķermenim, pateicoties muskuļu kontrakcijai iegurņa rajonā. Dažiem vīriešiem vispirms var pārvietoties labais sēklinieks, kam seko kreisais. Citos gadījumos abi sēklinieki vienlaikus virzās tuvāk ķermenim. Tas jāuzskata par signālu, ka ejakulācija drīz notiks un to var pamanīt.

Orgasma laikā, kas parasti notiek ar ejakulāciju (vairumam vīriešu), izdalās virkne ķīmisku vielu, tostarp norepinefrīns, serotonīns, oksitocīns, vazopresīns, slāpekļa oksīds un prolaktīns.
[b]
Pēc seksa / Izturības periods[/b]

Pēc akta izdalās asinis no iegurņa reģiona. Notiek saspringto muskuļu kontrakcija. Sēklinieki lēnām atkāpjas un iekrīt atpakaļ maisā. Tiek atbrīvotas morfīnam līdzīgas ķīmiskās vielas, piemēram, endorfīni, kas var atslābināt vīrieša ķermeni. Tas ir iemesls, kāpēc vīrieši pēc seksa mēdz ātrāk aizmigt (nekā sievietes).

Izturības periods ir laiks, kurā organisms mēģina ražot vairāk sēklu šķidruma un gatavojas citai seksa kārtai. Izturības periods var būt ļoti īss pubertātes un pusaudža gados, un tas palielinās, vīrietim augot. Vīriešiem augot, izturības laiks var būt no 12 līdz 24 stundām. Tas var būt ilgāks vīriešiem, kas vecāki par 50 gadiem. Izturība parasti ir īsāka, kad vīrietis masturbē, salīdzinot ar faktisko seksu. Tas galvenokārt ir saistīts ar fizisko spēku izsīkumu akta laikā. Pēc tam, kad ir atbrīvota visa enerģija, ķermenis mēģina atgriezties pirmsdzimuma stadijā, kur sirdsdarbība palēninās un elpošana palēninās.

Pēc dzimumakta organismā izdalās ķīmiska viela oksitocīns. Oksitocīnu sauc par “mīlestības hormonu”, kas veido uzticību un tuvību starp partneriem. Tas ir ļoti noderīgi, lai nostiprinātu jūsu attiecības.
[b]
Vai ejakulācija atšķiras no orgasma?[/b]

Ejakulācija vīriešiem atšķiras no orgasma, lai gan tā mēdz notikt vienlaicīgi. Orgasms ir ārkārtējas baudas sajūta neatkarīgi no ejakulācijas. Daži vīrieši var gūt orgasmu vairākas reizes bez ejakulācijas. Ejakulācija ir tikai spermas izmešanas process kopā ar nepieciešamajiem sēklu šķidrumiem.

[apic=1199b445e59aa.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...