Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kauna gājies ar paceltu galvu
Other user articles

Kauna gājies ar paceltu galvu

19/09/2023 14:29
ievietoja
[b]Daudzām sievietēm ir bijis vismaz viens kauna gājiens, jo nav laicīgi tikusi mājās. Vēl jo projām izskan vārds jauns “kauna gājienā”. Ja tu spontāni izlēmi ar kādu pavadīt nakti, un tā bija lieliska, tur nav par ko kaunēties.[/b]

Lai nu kā, pamosties blakus svešiniekam, ar kuru nebiji plānojusi gulēt, ir neveikli. Lūk, kā ar šo sajūtu var tikt galā.

[b]Atzīsti to[/b]

Nenosodi sevi. Pieņem to, ka esi seksuāla persona un tev ir vēlmes, ko gribi apmierināt. Ja vien tas tevi dara laimīgu, atbildīgu un ir pieņemami tev pašai, par to nav jākaunās, jāatvainojas vai jānožēlo. Galvenais, esi atbildīga un izsargājies.

[b]Pieņem to[/b]

Neesi nedroša, kad pamosties kopā ar kādu. Tā mēdz notikt. Vienkārši plūsti pa straumi. Gribi kopā iedzert kafiju? Piedāvā. Gribi pēc iespējas ātrāk doties prom? Dodies. Nav nekā slikta, ja gibi mukt prom. Gribi pa vecmodīgo? Atstāj zīmīti uz galda kamēr partneris vēl guļ, un dodies prom. Baidies, ka uzskriesi virsū draugiem vai paziņām? Vienkārši pasmaidi, un esi tu pati, un neparko neuztraucies. Tas, kas notika naktī, ir tikai tava darīšana. Uztver to vēsi. Esi pašpārliecināta. Ja pati jūties labi, neviens tev neliks justies slikti.
[b]
Plāno to[/b]

Tu nevari izplānot visu, bet vari izplānot lietas, ko paņemt līdz somā. Mitrās salvetes, zobu birsti/pastu, matu gumiju, kosmētiku. Ja somā ir vietas, tad var iemest kādu maiņas apģērbu. Labākai pašsajūtai – pret paģiru tabletes. Un vienmēr, lai somā mētājas kāda lieka kapeika taksim.

Mēs visi mēdzam pieļaut kļūdas. Bet tā vietā, lai justos slikti, tiec tam pāri, un dodies uz priekšu. Zaudē kaunu, bet ne mācību.

[apic=1bc2c5442a549.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Kauna, Gājiens, Vienas, Nakts, Sakars
...