Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kautrīguma gids ledlauzim
Other user articles

Kautrīguma gids ledlauzim

24/07/2023 17:52
ievietoja
[b]Praktizēšana.[/b] Šis raksts ir domāts kautrīgajiem, lai praktizētos jaunu draugu iegūšanai. Ja tas palīdzēs samazināt noraidījumu risku un palielinās tavas prasmes komunikācijā, ir vērts pamēģināt. Zaudēt neko nevar.

[b]Uzdod jautājumus[/b]. Ja esi aci pret aci ar personu ko iekāro, bet nezini par ko runāt, uzdod jautājumus par darbu, hobijie, viedokli par dažādām tēmām, pieredzi, utt. Cilvēkiem patīk, ja par viņiem izrāda interesi. Svarīgi, klausīties atbildēs uz uzdoto jautājumu, un atbildi izmantot, lai uzdotu nākamo jautājumu.

[b]Pievērs uzmanību. [/b]Bieži vien, kautrīgums iet roku rokā ar nepārliecinātību un sajūtu, ka esi neredzams. Bet neviens cilvēks nav pilnībā neredzams. Noteikti kāds ir tevi pamanījis, un gaida neielu acu kontaktu, smaidu, vai pārliecības pazīmi. Esi atvērts apkārt notiekošam, palūkojies, varbūt kāds ir tevī ieinteresēts, un izrādi interesi ar savu ķermeņa valodu. Tas noteikti ir ledlauzis.

[b]Elpo.[/b] Trauksme esot sabiedrībā, ir normāla parādība. Ja esi satraukts iepazīties ar jaunie cilvēkiem, lēna elpošana noteikti nomierinās. Līdzko cilvēks ir mierīgāks, viņš ir draudzīgāks, relaksētāks, un gatavāks jaunām iepazīšanās.

[b]Izrādi bezbailību.[/b] Atslēgas vārds ir “darbojies”. Pamēģini būt atvērtam un sper pirmo soli, un redzēsi, kas notiek. Un iespējams, tev iepatiksies. Tas ir viens no veidiem, kā tikt pāri savam bailēm.
[b]
Tici sev.[/b] Ticot sev, tu tikai iegūsi pašpārliecinātību. Ir laiks domāt pozitīvi, un iespējams kāds būs laimīgs tevi iepazīstot. Jo daudzi iepazīstas, kad paņem uz pārsteigumu.
[b]
Neuzraucies.[/b] Ne visiem saskan. Bet ir vērts pamēģināt. Galvenais, ka ka devi sev iespēju un dzīvo tālāk.

[apic=82baa6204c2c4.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Kautrīgums, Ledlauzis
...