Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Ko darīt, ja sekss bija ļoti slikts?
Other user articles

Ko darīt, ja sekss bija ļoti slikts?

17/02/2023 15:59
ievietoja
[b]Sekss pirmajā reizē ne vienmēr ir tik satraucošs un skaists, kā to pasniedz fimās. Reālajā dzīvē saziņa ar jaunu partneri — pat tādu, kas jums patīk — var būt neveikli, neērti vai pat slikti. Bet tas nebūt nenozīmē, ka tas var nevar kļūt labāks.[/b]

Es nerunāju par seksu, kas ir slikts, jo partneris neievēroja tevis noteiktās robežas vai kā citādi lika tev justies nedroši. Iespējams, vienkārši nav seksuālās dzirksteles. Bet ir iespējams, ka to var kaut kā risināt.

Lai palīdzētu tev saprast, vai tava neapmierinošā pieredze bija tikai klupšanas akmens ceļā uz daudz patīkamāku saikni, ir svarīgi saprast, ko darīt, ja sekss ar jaunu partneri atstāj daudz vēlamo.
[b]
Centies izmest no galvas[/b]

Kad esai sajūsmā par to, ka pirmo reizi būsi kails ar kādu personu, ir normāli fantazēt par to, kā tas notiks. Problēma ir tā, ka pārāk augstas cerības var radīt iespējamu vilšanos. Ja pirmā reize nebija tik lieliska kā biji iztēlojies/usies, pajautāt sev: vai es biju klātesošs/a, vai tomēr koncentrējos uz pieredzi, ko uzkrāju savā prātā?

Ja tu salīdzināt šo seksuālo pieredzi ar to, ko biji iedomājies/usies, vai ar citiem, iepriekšējiem seksuālajiem partneriem, tu palaid garām to, kas patiesībā notiek šeit un tagad.

Labākais padoms, lai seksa laikā noskaņotos mirklim: koncentrējies uz maņām, pievēršot uzmanību tam, ko dzirdi, smaržo, garšo un jūti. Tas var palielināt jūsu abu baudu, padarot to par brīnišķīgu maņu pieredzi.

[b]Tiec skaidrībā, ko jūs ar partneri gribat seksā[/b]

Slikts sekss bieži vien ir tikai sliktas komunikācijas rezultāts. Runāt – it kā šķiet vienkārši, taču mēs bieži uztraucamies par sava partnera jūtu aizskaršanu un izvairāmies aizstāvēt mūsu seksuālās vēlmes. Tomēr izvairīšanās no sarunas, galu galā samazina iespējas gūt patiesu baudu.
Saziņa ar seksuālo partneri var būt verbāla vai neverbāla. Tā vietā, lai pastāstītu partnerim/ei, kas tev nepatika, mēģini dalīties ar to, kas tev patika, un ko viņš/a izdarīja pareizi. Seksa laikā pamēģini maigi pārvietot viņa/as roku uz vietu, kur vēlies, lai tev pieskaras, vai izrādīt savas emocijas ar izdvestajām skaņām.

Ir arī svarīgi atcerēties, ka komunikācija ir divvirzienu iela, kad izsaki savas vēlmes, noteikti pajautā arī par viņa/s vēlmes.

[b]Atceries, ka seksam ir jābūt jautram![/b]

Pārāk liela spiediena izdarīšana uz situāciju ir viens no ātrākajiem veidiem, kā nogalināt garastāvokli. Ir tendence uztraukties par to, vai es apmierinu savu partneri, vai es izskatos pietiekami labi. Protams, var būt neērti, ja sekss pirmajā reizē bija slikts, taču ņem vērā, ka tavs/a partneris/e (vai tu) arī nervozēja vai varbūt viņu uztrauca tas, ko tu par viņu domā un jūti.

Tā vietā, lai pārāk nopietni uztvertu savu pašvērtēto “slikto” seksu, pieņem rotaļīgāku attieksmi, lai mazinātu spriedzi un atdzīvinātu noskaņojumu. Tā var būt koķetu īsziņu izsūtīšana, kas ļauj atbrīvoties pirms randiņa, vai seksīgs skatiens vakariņu laikā. Jautras atmosfēras radīšana, kad vēl esat apģērbušies, var palīdzēt tev ar partneri uzzināt vairāk vienam par otru — zināšanas, kuras varat izmantot guļamistabā. Mēģiniet saglabāt šo rotaļīgo attieksmi arī seksa laikā.

[apic=da24d04b6c926.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Slikts, Sekss, Attiecības
...