Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Labākais seksa partneris - esi tu pats/i
Other user articles

Labākais seksa partneris - esi tu pats/i

22/09/2022 16:44
ievietoja
[b]Vēl joprojām daudzviet, masturbēšana tiek uzskatīta par tabū. Tā ir svarīga un veselīga seksuālā izpausme. Ir konkrēta cilvēku populācija, kas sevi uzskata par “soloseksuāliem”, kas dod priekšroku seksam ar sevi.[/b]

Tu pats/i sev esi labākais/ā seksa partneris/e

Vislielākā problēma ir saziņā. Lielākā daļa cilvēku vēl joprojām uzskata, ka sekss ir vagināls, līdz tiek sasniegts orgasms. Bet tā nav patiesība, un seksa definīcija ir jāpaplašina. Par to daudz runā dzimumaudzināšanā. Tā vietā, lai iestāstītu no tā atturēties un justies apkaunotiem, jēgpilni to pasniegt.

Ir uzskats, vismaz starp monogāmo attiecību piekritējiem, ka masturbācija atņem daļu no viņiem. Un ja nodarbosies ar masturbāciju, nebūs vairs vēlmes to darīt ar partneri.

Patiesībā, pētījumi ir pierādījuši, ka tie kas masturbē, vairāk nodarbojas ar seksu, jo masturbēšana uzlabo vēlmi pēc seksa. Mēs esam prasmīgi, gan ar partneri, gan vienatnē.

Ir laiks un iemesli, kāpēc pa retam mēs izvēlamies masturbāciju nevis partneri. Un tas ir pilnīgi normāli. Masturbācija ir ātra un viegla, turpretīm, sekss prasa laiku, vēlmi, komunikāciju. Protams, ir svarīgi atrast laiku, un komunicēt ar partneri par seksu un vēlmēm, it īpaši, ja jums ar partneri ir dažāda līmeņa seksuālā enerģija. Bet nedrīkst kaunēties no vēlmes masturbēt. Tas ir veselīgi.

Nav nepareiza veida, kā masturbēt, ja vien tas netraucē tavai un partnera seksuālai dzīvei. Esi par to atklāts/a, stāsti par savām seksa fantāzijām un kādas seksa rotaļlietas vēlies pamēģināt. Un, tu esi pats/i sev drošākais/ā seksa partneris/e.

Un atceries, masturbācija arī ir sekss. . Masturbācija ir normāla. Arī tie, kas nenodarbojas ar masturbāciju – arī ir normāli. Nenodarboties ar seksu, arī ir normāli. Masturbācija ar partneri arī ir normāla. Masturbācija ar seksa rotaļlietām – normāli. Masturbācija bez tām – normāli.

Masurbācija var būt meditācija. Masturbācija iekļauj fantāzijas ar citiem cilvēkiem. Masturbācija var būt tava seksa dzīve. Un masturbācija var noteikti būt daļa no tavas un partnera dzīves, ja tā ir atklāta.

And the best part is that masturbation is safe. It’s something you control, and you own, and it’s Un pats galvenais, masturbācija ir droša. Tu to kontrolē, un dari tikai to, ko mīli. Neviens to nevar tev atņemt un par to nav jākaunās. Tā ir tava privātā telpa seksuālai izpausmei.

[apic=ca47a9117c7e7.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Masturbācija, Masturbēšana
...