Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Labākās seksa pozas cilvēkiem ar muguras sāpēm
Other user articles

Labākās seksa pozas cilvēkiem ar muguras sāpēm

21/04/2023 15:17
ievietoja
[b]Pārāk izplatīta dzīves pazīme cilvēka ķermenī pēc 25 gadu vecuma: muguras sāpes. Neskatoties uz stiepšanos un regulāriem treniņiem, un speciālistu ieteiktiem produktiem, lielākā daļa cilvēku ar to saskaras. Un ir saprotams, ka šīs sāpes (tāpat kā jebkuras citas sāpes) var traucēt fiziskām aktivitātēm — neatkarīgi no tā, vai tās ir treniņš, pārtikas preču nešana vai pat sekss.[/b]

Tātad, ja tev ir muguras sāpes un tās sāk traucēt tavai seksuālajai dzīvei, iespējams, ir laiks meklēt tādas seksa pozas, kas palīdz gan tev, gan tavam/ai partnerim. Izjūtot sāpes seksa laikā, pirmais ko vajag darīt, ir manīt pozu, kas liek justies labi. Varat pat konsultēties ar ārstu, jo viņš noteikti būs jau iepriekš saskāries ar šāda veida sūdzībām, un zinās ko ieteikt.

Nākamais solis ir nemazāk svarīgs, runāt ar savu partneri par to, kādas pozas tev nerada diskomfortu.

Saprotams, ka muguras sāpju radītie ierobežojumi var radīt stresu, kas var sabojāt attiecības. Personai, kurai nav sāpju, bieži ir grūti saprast, ko piedzīvo viņa partneris/e. Negatīvā ietekme, ko sāpes ir radījušas pāra seksuālajā dzīvē, dažkārt var pārņemt arī citus attiecību aspektus. Ļoti svarīgi ir laba komunikācija. Pretējā gadījumā, viens partneris var kļūdaini interpretēt nevēlēšanos iesaistīties seksuālajās aktivitātēs, kā attaisnojumu nevēlēties būt kopā. Kā rezultātā var rasties aizvainojums.

[b]Sunīšu poza[/b]

Sunīšu poza ir lielisks veids, kā maksimāli kontrolēt leņķus, kuros jūs abi jūtaties labi. Atkarībā no tā, kur ir vislielākā slodze, partneris var izvēlēties stāvošo vai ceļos esošo pozu. Partnere var izvēlēties, stutēties uz taisnām rokām, elkoņos, vai rast atbalstu ar spilveniem.

[b]Karotīte[/b]

Slinku cilvēku iecienītākā poza ir karotīte, jo tai nav nepieciešama liela piepūle, var paslinkot. Ar spilveniem vari pieregulēt ērtāko pozu.

[b]Misionāru poza[/b]

Vēl viens lielisks iesācēja gājiens, ko var izmantot sāpoša ķermeņa gadījumā, misionāra pozīcija ir viena no vienkāršākajām iespējām atbalstīt muguru. Izmantojot spilvenu vai sarullētu dvieli. Turot muguras lejasdaļu atbalstītu un nelīdzenu pret gultu, var samazināt muguras izliekumu un sāpes.

[b]Pārveidotās pozas
[/b]
Tas attiecas uz gandrīz jebkuru pozu, kas tev un tavam partnerim patīk — neatkarīgi no tā, vai tev ir muguras sāpes vai nē. Tu vari un vajag mainīt pozu, lai padarītu to ērtāku. Apsver to, kā kusties ar gurniem un ceļgaliem (nevis ar mugurkaulu), un esi pēc iespējas uzmanīgāks/a attiecībā uz pozām, kas aktivizē kādu no tava vai partnera sāpošajiem punktiem.

[apic=d414226046ae1.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Eksa, Pozas, Sāpoša, Mugura, Ērtākās
...