Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Laulība ir bezgalīgs randiņš
Other user articles

Laulība ir bezgalīgs randiņš

7/09/2022 16:44
ievietoja
[b]Tas ka esat laimīgi precējušies, nenozīmē, ka randiņiem būtu jāpārstājas. Atceraties vienu no pirmajiem randiņiem, kas uz tevi atstāja vislielāko iespaidu? Tu stundām gatavojies, lai izskatītos perfekti, vēderā lidoja tauriņi? Un tās bija tavas lieliskākās dienas! To visu var viegli atkārtot. Pētījumi ir pierādījuši, ka randiņi laulībā ir simtiem reižu labāki![/b]
[b]
1. Izklaidējaties kopā.[/b]

Precēti pāri mēdz retāk kopā apmeklēt publiskus pasākumus vai izklaidēties, jo labāk naudu ietaupa un iekrāj. Mēs nesakām, ka jums ir katru dienu jāiet uz randiņiem un jātērē daudz naudas, bet vienreiz nedēļā var kaut ko saorganizēt. Aizejiet kopā pusdienās vai vakarā uz kino. Citiem vārdiem sakot, aizmirstiet visu sev apkārt, darbu, bērnu un izbaudiet mirkli. Veltiet uzmanību tikai un vienīgi viens otram.
[b]
2. Atdodiet no sevis to labāko.[/b]

Kad mēs sākam ar kādu tikties, mēs cenšamies sevi parādīt no labākās puses, un izceļam savas labākās īpašības. Mēs neizrādam skumjas un negatīvas emocijas, bet gan cenšamies pēc iespējas vairāk smieties un būt pozitīviem. Cenšaties atcerēties šīs emocijas un noturēt laulībā. Jūsu laime un privātā dzīve noteikti uzlabosies.

[b]3. Jūs pārstājat iepazīt viens otru.
[/b]
Neatkarīgi no tā, cik ilgi jūs viens otru pazīstat, neesat pārliecināti par to, ka pilnībā zināt visu par savu partneri. Nepārstāj izzināt viņa/s ambīcijas, mērķus un sapņus. Komunikācija ir labākais veids, kā noturēt lieliskas attiecības. Un noturēt asumu attiecībās.

[b]4. Izrādiet siltumu viens otram katru dienu. [/b]

Darbi, nevis vārdi, ir labākais rīks. Pagatavo savam/ai mīļotajam/ai viņa/s mīļāko ēdienu, pārsteidz ar biļetēm uz mīļāko spēli vai koncertu. Dāvā daudz mīlestības. Galvenais, būt motivētiem un censties.


[apic=5889cb06703fb.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Laulība, Mīlestība, Attiecības
...