Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Lietas, kas notiek seksa laikā, bet neviens par...
Other user articles

Lietas, kas notiek seksa laikā, bet neviens par tām nerunā

17/03/2023 15:18
ievietoja
[b]Sekss. Mums visiem ir sekss (dažiem biežāk nekā citiem), un mums visiem ir savs priekštats par to, kādam tam jābūt: erotiskam, jutekliskam. Kopumā mēs to iztēlojamies, bez liekām skaņām un nevajadzīgiem aromātiem. Bet lieta ir tāda – tā īsti nenotiek. Jo aiz slēgtām durvīm, sekss mēdz būt smieklīgs, dīvains un neveikls. Un tas ir pilnīgi normāli.[/b]

Lūk, dažas apkaunojošas un dīvainas lietas, kas notiek seksa laikā, un kā no tām atbrīvoties.

[b]Kas tas par troksni?[/b]

Vaginālās gāzītes. Pat pats vārds mums rada vēlmi smieties. Tas ir tad, kad iesprostots gaiss atstāj tavu maksti un rada troksni. Vari nomierināties, tas nozīmē, ka sekss ir pareizs. Spiešana un pozīciju maiņa var novest pie gazītēm.

[b]Mitrā vieta.[/b]

Tu jau zini par ko ir runa. Mitrie pleķi uz palagiem? Pēc tam jūs ar partneri izliekaties ka nekas nav noticis, un āri nozūdiet. Bet tie tur ir. Tas notiek tad, ja seks ir kaislīgs, karsts un jūs ar partneri intensīvi svīstat.

[b]Kopš kura laika sekss kļuva par sportu?[/b]

Atdauzītas kājas, gadās, bet atdauzīta galva pret gultu vai sienu, nav nekas labs. Un tā noteikti ir problēma. Noberztie ceļi, izsistie zobi, ķermenis krampjos... tu saproti par ko ir runa.

Domāt pilnīgi pretēji, kad runa ir par pozīciju maiņu.

"Ak, tu gribēji... labi..."

[b]Tas ir kā tuksnesis tur lejā.[/b]

Tu vēlies doties iekšā... līdz brīdim, kad saproti, ka tomēr ne visai. Mēs visi esam bijuši šajā situācijā. Vienkārši nemēģiniet nodarboties ar seksu bez jebkāda veida lubrikanta. Vai kārtīgi uzbudiniet savu partneri ar priekšspēli, lai izdalās viņas dabīgais lubrikants. Nopietni, jo pa sauso ļoti sāp.

[b]Ko pie velna es tikko pateicu?[/b]

Ir forši, ja parneris palūdz runāt neķītri. Bet ne vienmēr uz sitienu tas ir iespējams. Un ne visiem tas padodas.

[b]Vai es nopietni tikko pačurāju?[/b]

Jā, seksa laikā var gadīties pačurāt. Ja tev ir jutīgs urīnpūslis, tad dzimumloceklim (vai kādam citam seksa priekšmetam) nonākot makstī, var izraisīt urinēšanu. Tas ir iespējams arī tad, ja tev ir ļoti intensīvs orgasms. Vienīgais, ko varat izdarīt, lai mazinātu šādu iespēju, pirms tam aiziet uz tualeti.

[apic=b372ece4b12fa.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...