Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Lietas, kas tev jāzina ar klitoru
Other user articles

Lietas, kas tev jāzina ar klitoru

24/11/2023 13:46
ievietoja
[b]1. Tas ir kas vairā, kā to redz acs[/b]

Ir laiks aplūkot klitoru tuvāk, lai to novērtētu.

Lai gan mēs bieži domājam par klitoru kā par mazu ķermeņa ārējo daļu (to ir grūti atrast, ja klausāties 90. gadu komiķus), patiesībā tā ir diezgan nozīmīga anatomiska struktūra. No visām klitora daļām, ir redzama tikai klitora galviņa, un to parasti sedz klitora kapucīte. Kājas iet cauri mons pubis (tauku uzkalniņam virs kapucītes), un sīpoliņš ieskauj maksts kanālu tā, it kā tas to apskautu. Lielākā daļa vibratoru nodrošina tikai ārējās klitora daļas stimulāciju, savukārt ir vibratori, tādi kā SONA, un ir izstrādāti, lai nonāktu līdz lietas būtībai.

[b]2. Tas kļūst ciets[/b]

The clitoris and penis are made out of very similar tissue, and in fact start out as the same part of the anatomy when you’re in utero, only developing into one or the other later in the development of the fetus. - Klitors un dzimumloceklis ir izgatavoti no ļoti līdzīgiem audiem un faktiski sākas kā viena un tā pati anatomijas daļa, kad atrodaties dzemdē, tikai vēlāk augļa attīstības gaitā attīstās par vienu vai otru.

Tādējādi, tāpat kā dzimumloceklis, arī klitora audi uzbriest, jo uzbudinājuma laikā uz to plūst asinis. Ak, un atšķirībā no dzimumlocekļa, kas pēc ejakulācijas gandrīz uzreiz pēc orgasma zaudē erekciju, klitors var sasniegt pat vairākus orgasmus.

[b]3. Klitors ir radīts tikai un vienīgi baudai – Un tas savu dabu veic ļoti labi[/b]

Klitors satur vairāk nekā 10 000 jutīgu nervu galu, kuru vienīgais uzdevums ir likt tev justies labi.

[b]4. Iespējams tev vajag stimulēt klitoru, lai gūtu orgasmu[/b]

Vai nekad nav izdevies sasniegt orgasmu, nestimulējot klitoru? Tu tāda neesi viena: ir zināms, ka pat 80–96% sieviešu, kuras var gūt orgasmu, nepieciešama klitora stimulācija, lai to sasniegtu. Par laimi, ir daudz perfekti izstrādātu rotaļlietu tieši šim nolūkam. Tās var izmantot solo seksam, kā arī kopā ar partneri.

[b]5. Klitors burtiski ir atslēga[/b]

Nosaukums “klitors” ir nācis no grieķu vārda “atslēga”. Un ir jauki domāt par kaut ko, kas var “atvērt” baudas pasauli.
[b]
6. Tas turpinā atkla un atkal...[/b]

Klitora orgasms var izraisīt no 3 līdz 16 kontrakcijām un var ilgt no 10 līdz 30 sekundēm, un nemaz neskaitot cilvēkus, kuriem ir vairāki orgasmi!

Noslēgumā

Tad sanāk, ka par labu seksu atbild klitors? Lielākajai daļai sieviešu klitors ir galvenais baudas aspekts. Tomēr uz tava ķermeņa ir daudz citu erogēno zonu, un katra ķermenis ir atšķirīgs.

Tev var būt nepieciešams izmantot kreiso roku, lai klitoru stimulētu pretēji pulksteņrādītāja virzienam, lai iegūtu orgasmu, kādai citai, iespējams, būs jāizmanto mērķtiecīgas vibrācijas, lai noglāstītu klitora kapuci, nevis pašu atsegto bumbuli. Par laimi, veltot laiku, lai eksperimentētu ar to, kāda veida sajūtas tas tev sniedz, un dalīties tajā ar savu partneri, noteikti ir noderīgi, ja runa ir par jautriem laika pavadīšanas veidiem!

[apic=3877466682d71.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Klitors, Sievietes, Uzbūve
...